top

Syntetický spacák Robens Moraine I (195 cm)

včetně DPH 2059 Kč
Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2069 Kč
Doporučená cena výrobce 2999 Kč (-31%)

Doručení do 2-4 pracovních dnů

Posledních %1
Cena dopravy již od 0Kč Podrobnosti
Identifikace produktu: 5709388120861-1

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem
0 – 999,99 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA!
PPL
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
DPD
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč

Syntetický spacák Robens Moraine I (195 cm) je ideální pro noci strávené na horských chatách, kde vám za teplejších nocí poskytne dostatečný tepelný komfort. To je možné díky vysoce kvalitní syntetické náplní MicroThermo Insulation, která si zachovává některé své vlastnosti i za mokra.

Turistický spacák Robens je vhodný pro osoby do výšky 195 cm. Celý spací pytel je vyroben s ohledem na vaše zdraví. O tom svědčí skutečnost, že při výrobě tohoto modelu nebyly použity žádné PFC.

Syntetický spacák Robens Moraine I (195 cm) má vnější vrstvu vyrobenou z odolného nylonu 290T o hustotě 40 denierů. Nylon je navíc vyroben technologií ripstop, která snižuje riziko náhodného roztržení. Tento turistický spacák má na dotek příjemnou podšívku z polyesteru 290T o hustotě 30 denierů. Model má jednovrstvou konstrukci komor, uvnitř kterých je syntetická výplň MicroThermo Insulation z polyesteru. Výplň poskytuje dostatečný tepelný komfort během noci a zachovává si některé své vlastnosti i za mokra.

Syntetický spacák Robens Moraine I (195 cm) má konstrukci typu mumie, která zajišťuje menší tepelné ztráty během noci. Model se vyznačuje také speciální konstrukcí Shark Fin v oblasti nohou, takže je můžete pohodlně polohovat během spánku. Kapuce, která je nastavitelná v horní části a podél krku, zajišťuje, že vaše hlava zůstane v tomto turistickém spacáku v teple. Různé tloušťky šňůrek usnadňují orientaci během noci. Syntetický spací pytel Robens se otevírá pomocí dvoucestného zipu, který vám umožní postarat se o dostatečné větrání. Zip se rozepíná do tvaru písmene L, což vám umožní používat model jako peřinu. Zip je navíc navržen tak, aby bránil zachytávání do látky. Podél zipu je tepelný pásek, který omezuje únik ohřátého vzduchu.

Uvnitř tohoto spacáku Robens je praktická kapsa na drobnosti. Model lze spojit se stejným spacím pytlem s protilehlým zipem. K tomuto spacímu pytli dostanete také transportní tašku s kompresními popruhy. Praktickým doplňkem tohoto modelu jsou také poutka na zavěšení.

Spacák Robens Moraine I (195 cm) — klíčové vlastnosti:

 • Model má tvar mumie;
 • Spacák má vnější vrstvu z nylonu 290T o hustotě 40 denierů;
 • Nylon je vyroben technologií ripstop;
 • Syntetický materiál má rychleschnoucí vlastnosti;
 • Podšívka z příjemného na dotek polyesteru 290T s hustotou 30 denierů;
 • Jednovrstvá komorová konstrukce s výplní;
 • Syntetická výplň MicroThermo Insulation z polyesteru;
 • Výplň si zachovává některé své vlastnosti, i když je mokrá;
 • Model má kapuci nastavitelnou v horní části a podél krku;
 • Šňůrky jsou různě silné, což usnadňuje jejich nalezení ve tmě;
 • Vnitřní kapsa na drobnosti;
 • Speciální konstrukce Shark Fin v oblasti chodidel zajišťuje pohodlí;
 • Dvoucestný zip YKK®;
 • Zip se rozepíná do tvaru písmene L, což umožňuje použít spací pytel jako peřinu;
 • Zateplovací pásek podél zipu;
 • Ochranný kryt zipu, který zabraňuje zachytávání do látky;
 • Možnost spojení dvou spacích pytlů s protilehlými zipy (levým a pravým);
 • Součástí balení je transportní taška s kompresními popruhy;
 • Poutka na zavěšení;
 • Model neobsahuje škodlivé PFC;
 • Jednosezónní spacák;

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN ISO 23537-1)
Teplotní komfort 14°C
Teplotní limit 11°C
Teplotní extrém 0°C

Teplotní rozsahy spacáků značky Robens vycházejí z testů provedených podle normy EN ISO 23537-1.

Spací pytle odpovídající této normě jsou podrobeny standardním zkouškám na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po mírné zátěži. Zkušební podmínky jsou podrobně stanoveny v normě a jsou stejné pro každý model spacího pytle. Vezměte prosím na vědomí, že výsledky testu se vztahují na průměrného muže/ženu. Skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, jako je únava, věk, izolace od země, vlhkost vzduchu, stavba těla, nálada nebo individuální predispozice.

Teplotní rozsahy podle normy EN ISO 23537-1

 • Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může “standardní muž” strávit noc ve spacím pytli, aniž by příliš rušil spánek.
 • Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by “standardní žena” měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měly řídit ženy.
 • Teplotní limit (T limit) – je minimální teplota, při které může “standardní člověk” pohodlně spát. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měly řídit muže.
 • Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle “pocitů” ženské figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení může pro průměrnou ženu znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Taková teplota obvykle umožňuje “standardní ženě” přežít ve spacáku až 6 hodin. Tato teplota by neměla být zohledněna při nákupu spacího pytle.

Technologie
Základní technologie

YKK®
Přibližně polovinu světových zipů vyrábí japonská společnost YKK. Obrovské zkušenosti se promítají do ochoty většiny velkých oděvních společností spolupracovat s YKK. Zipy YKK® se totiž osvědčily v tisících aplikací. Tři písmena na zipu jednoduše označují jeho nejvyšší kvalitu.

Technologie výrobce

Robens MicroThermo Insulation
MicroThermo je izolační materiál, který využívá svazková silikonizovaná mikropolyesterová vlákna, která mimo jiné zajišťují vynikající vlastnosti spacích pytlů, v nichž se používá. MicroThermo je izolace, která udržuje správnou výšku spacího pytle, je lehká, ale dostatečně pevná. Lze jej sbalit do kompaktních rozměrů, má antibakteriální vlastnosti a neabsorbuje vlhkost.

Technické specifikace:
Barva tmavě modrý
Pohlaví Unisex
No-code Ne
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec ---
Termolišta V
Rozměry balení ~ 21 x ø 13 cm
Pro výšku do ~ 195 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah 14°C/11°C/-0°C
Výplň 100% polyester MicroThermo Insulation
Celková hmotnost ~ 615 g
Základní technologie YKK®
Technologie výrobce Robens MicroThermo Insulation
Šetrnost k životnímu prostředí PFC-Free
Vnější materiál 100% nylon 40D ripstop 290T
Rozměry ~ 220 x 85/52 cm
Promoitem Bestseller
Komfortní teplota: Nad 10 ℃
Aktivita Treking, Pěší turistika / Hiking, Kempování
Péče a údržba
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Robens Moraine I - Hodnocení zákazníků

0.0