top

Synteticky spacák Easy Camp Orbit 400 (205 cm)

včetně DPH 1270 Kč
Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1270,89 Kč 0%
Doporučená cena výrobce 1569 Kč -19%
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Posledních %1

Doručení do 2-4 pracovních dnů

Cena dopravy již od 0Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!

Syntetický spacák Easy Camp Orbit 400 (205 cm) byl vytvořen pro náročnější lidi, kteří tráví noc v horách i tehdy, když okolní teplota klesá mírně pod nulu. To je možné díky speciální konstrukci komor s výplní a použití syntetické izolace s dobrými izolačními parametry.

Tento výrobek je vhodný pro osoby s výškou do 205 cm. To znamená, že i uživatelé s nadprůměrným vzrůstem, se mohou spolehnout na pohodlný spánek v turistických podmínkách. Spací pytel se vyznačuje také tím, že je vyroben bez použití škodlivých PFC. To vám umožní bezpečně trávit čas při horské turistice nebo kempování.

Syntetický spacák Easy Camp Orbit 400 (205 cm) ocení všichni uživatelé, kteří se chystají kempovat od jara do podzimu a hledají model, který se přizpůsobí jejich postavě. Odpovědí na tato očekávání je tento výrobek od společnosti Easy Camp. Je vyroben z polyesterového materiálu, který se vyznačuje velmi dobrými užitnými vlastnostmi. Střední část je příjemná na dotek, což znamená větší pohodlí při spánku a také snižuje riziko podráždění. Tepelné vlastnosti spacího pytle zajišťuje syntetická polyesterová výplň. Je umístěna v komorách dvouvrstvé konstrukce, což se osvědčí během chladnějších nocí. Hmotnost izolace v tomto modelu je 200 g/m2 v každé komoře. Její úkolem je udržet teplý vzduch uvnitř a účinně oddělit uživatele od chladu venku. Syntetická výplň je výjimečná tím, že si zachovává některé své vlastnosti při styku s vlhkostí. Nastavitelná kapuce zajistí, že vaše hlava zůstane v teple. Podél krku je umístěn tepelný límec, který zabraňuje úniku tepla.

Syntetický spacák Easy Camp Orbit 400 (205 cm) má tvar mumie, který snižuje tepelné ztráty a také znamená méně místa na zahřátí. Celý spací pytel je navíc přizpůsoben tak, aby se dokonale přizpůsobil tvaru těla uživatele. Díky tomu vnitřek spacáku rychleji zajistí odpovídající tepelný komfort. Díky tomu je teplota uvnitř spacího pytle optimální během několika okamžiků po ulehnutí do postele. Tento model je vybaven dvoucestným zipem po celé délce, který usnadňuje přístup dovnitř a zároveň umožňuje větrání za teplejších nocí. Zip je vybaven systémem zabraňujícím zaseknutí do látky a také izolační lištou, která zabraňuje úniku tepla. Uvnitř tohoto výrobku je kapsa na drobnosti. Syntetický spacák Easy Camp Orbit 400 (205 cm) se dodává s praktickým transportním obalem pro snadnou přepravu. Model lze také zavěsit na speciální poutka.

Spacák Easy Camp Orbit 400 (205 cm) – klíčové vlastnosti:

 • Mumiový tvar zajišťuje menší tepelné ztráty;
 • Model má dvouvrstvou konstrukci;
 • Výplň je vyrobena z polyesteru o hustotě 200 g/m2 v každé vrstvě;
 • Syntetická náplň si zachovává některé své vlastnosti i za mokra;
 • Vnější polyesterová tkanina je příjemná na dotek;
 • Vnitřní tkanina z polyesteru;
 • Nastavitelná kapuce;
 • Zateplený límec podél krku;
 • Dvoucestný zip;
 • Zip zakončený látkovým krytem;
 • Zateplovací pásek podél zipu;
 • Kapsa na drobné předměty uvnitř modelu;
 • Transportní obal je součástí dodávky;
 • Poutka pro zavěšení spacího pytle;
 • Spacák vyrobený bez použití škodlivých PFC látek;
 • Spací pytel určený pro osoby s výškou do 205 cm;
 • Čtyřsezónní model;
 • Teplotní komfort: -3°C;
 • Teplotní limit: -9°C;
 • Teplotní extrém: -28°C.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 240161
Barva mořský
Pohlaví Unisex
No-code Ne
Outlet Ano
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec V
Termolišta V
Rozměry balení ~ 40 x ø 20 cm
Pro výšku do ~ 205 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah -3°C/-9°C/-28°C
Výplň 100% polyester 2x200 g/m2
Celková hmotnost ~ 1580 g
Šetrnost k životnímu prostředí PFC-Free
Action3 CLOUD10
Vnější materiál PES 210T
Rozměry ~ 225 x 80/50 cm
Komfortní teplota: Od -10 ℃ do -0,1 ℃
Aktivita Kempování
Péče a údržba
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Easy Camp Orbit 400 (205 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0