top

Synteticky spacák Easy Camp Nebula L (190 cm) - yellow

1 044 Kč
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 1 044 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Syntetický spací pytel Easy Camp Nebula L (190 cm) je určen pro všechny, kteří rádi kempují a hledají model pro jarní a letní noci. Díky použité izolaci vám tento model poskytne pohodlný spánek při teplotě 6 stupňů Celsia. Syntetická výplň si navíc zachovává některé své vlastnosti i za mokra.

Spací pytel značky Easy Camp ocení vyšší lidé, protože je vhodný pro uživatele vysoké až 190 cm. Tento výrobek se vyznačuje také tím, že byl vyroben bez použití škodlivých látek PFC

Syntetický spací pytel Easy Camp Nebula L (190 cm) ocení všichni uživatelé, kteří plánují tábořit v teplejších jarních dnech a hledají model, který se přizpůsobí jejich postavě. Tento model Easy Camp je odpovědí na tato očekávání. Je vyroben z polyesterového materiálu, který se vyznačuje velmi dobrými užitnými vlastnostmi. Střední část je příjemná na dotek, což znamená větší pohodlí při spánku a také snižuje riziko podráždění. Tepelné vlastnosti spacího pytle zajišťuje syntetická polyesterová výplň. Zde byla použita jednovrstvá konstrukce, která se osvědčuje během nocí strávených venku od jara do podzimu. Hmotnost izolace tohoto modelu je 250 g/m2. Jeho úkolem je udržet teplý vzduch uvnitř a účinně oddělit uživatele od chladu venku. Syntetická výplň se vyznačuje tím, že si zachovává některé své vlastnosti i při kontaktu s vlhkostí. Nastavitelná kapuce zajišťuje dobrý tepelný komfort pro vaši hlavu.

Syntetický spací pytel Easy Camp Nebula L (190 cm) má tvar mumie, což snižuje tepelné ztráty a znamená menší zahřívanou plochu. Navíc je přizpůsoben tak, aby dokonale padl na tělo uživatele. To znamená, že interiér modelu rychle poskytuje dostatečný tepelný komfort. Díky tomu je teplota uvnitř spacího pytle optimální již několik okamžiků po ulehnutí do postele. Tento spací pytel je vybaven dvojitým zipem po celé délce, který usnadňuje přístup dovnitř a také umožňuje větrání za teplejších nocí. Zip je vybaven systémem, který zabraňuje proříznutí látky, a také izolačním pruhem, který chrání vnitřní prostor před únikem tepla. Uvnitř tohoto výrobku je kapsa na drobnosti. Syntetický spací pytel Easy Camp Nebula L (190 cm) je vybaven praktickou taškou, která usnadňuje jeho přepravu. Model lze také zavěsit na speciální poutka pro větrání a zabránění shlukování náplně.

Spací pytel Easy Camp Nebula L (190 cm) - klíčové vlastnosti:

 • Tvar mumie zajišťuje menší tepelné ztráty;
 • Jednovrstvá syntetická izolace zajišťuje základní úroveň pohodlí;
 • Výplň je vyrobena z polyesteru o hustotě 250 g/m2;
 • Syntetická výplň si zachovává některé své vlastnosti i za mokra;
 • Vnější polyesterová tkanina příjemná na dotek;
 • Vnitřní materiál je polyester;
 • Nastavitelná kapuce;
 • Obousměrný zámek;
 • Zip ukončený látkovým potahem;
 • Odnímatelný tepelný pásek podél zipu;
 • Kapsa na drobné předměty uvnitř modelu;
 • Přepravní pouzdro je součástí balení;
 • Závěsná poutka pro spací pytel;
 • Spací pytel byl vyroben bez použití škodlivých PFC;
 • Spací pytel určený pro osoby s maximální výškou 190 cm;
 • Model 2-3 sezóny;
 • Symbol výrobku: 240156;

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN ISO 23537)

Komfortní teplota Temp. limit Extrémní teplota
6°C 1°C -14°C

Teplotní rozsahy spacích pytlů Easy Camp vycházejí z testů provedených podle normy EN ISO 23537.

Spací pytle vyhovující této normě jsou podrobeny standardním zkouškám na figurínách, které mají co nejvěrněji představovat průměrného muže a průměrnou ženu po průměrné námaze. Zkušební podmínky jsou podrobně stanoveny v normě a jsou stejné pro každý model spacího pytle. Vezměte prosím na vědomí, že výsledky testu se vztahují na průměrného muže/ženu. Skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, jako je stupeň únavy, věk, izolace od země, vlhkost, stavba těla, nálada nebo individuální predispozice člověka.

Teplotní rozsahy podle normy EN ISO 23537

 • Horní hranice komfortu (T max) - ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může "standardní muž" strávit noc ve spacím pytli, aniž by došlo k nepřiměřenému rušení spánku.
 • Komfort (T komfort) - teplota udávaná na základě ženské figuríny. Tato hodnota představuje teplotu, při které by "standardní žena" měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Tento parametr je třeba zohlednit při výběru spacího pytle.
 • Teplotní limit (T limit) - jedná se o minimální teplotu, při které má "standardní člověk" pohodlný spánek. Tento parametr je třeba zohlednit při výběru spacího pytle pro muže.
 • Extrémní teplota (T extreme) - teplota určená podle "pocitu" ženské figuríny. Je to minimální hodnota, jejíž překročení může pro průměrnou ženu znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Taková teplota obvykle umožňuje "standardní ženě" přežít ve spacáku až 6 hodin. Tato teplota by neměla sloužit jako vodítko při nákupu spacího pytle.
Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 240156
Barva žlutý
Pohlaví Unisex
Outlet Ano
Kolekce výrobce Easy Camp Sleeping Bags
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec ---
Termolišta ---
Rozměry balení ~ 35 x ø 20 cm
Pro výšku do ~ 190 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah 6°C/1°C/-14°C
Výplň 100% polyester 250 g/m2
Hmotnost výplně ---
Celková hmotnost ~ 1210 g
Rozměry ~ 210 x 80/50 cm
Šetrnost k životnímu prostředí PFC-Free
Vnější materiál PES 190T
Péče a údržba
Spací pytle – teplotní rozsah (EN 13537/EN ISO 23537)
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Easy Camp Nebula L (190 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0