top

Sušené kuřecí maso

Sušené kuřecí maso je ideálním řešením, když vás během horské túry nebo každodenních prací přepadne hlad. Přibalte si ho do batohu, abyste měli vždy po ruce vitamínovou pochoutku.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Sušené kuřecí maso je vynikající svačinou nejen pro horskou turistiku

Zásoby na hory nemusí znamenat sendviče, které po několika hodinách v batohu ztratí svou chuť. Výbornou alternativou je sušené kuřecí maso. Připravuje se speciálním způsobem, aby zůstalo vhodné ke konzumaci po dlouhou dobu. Díky zpracování si navíc zachovává svou chuť po mnoho měsíců. Navíc to celé zabírá velmi málo místa. Vejde se vám do malé kapsy batohu a můžete ho sníst, když pocítíte hlad. Sušené maso vám jistě dodá energii na další objevování horských stezek nebo plnění každodenních povinností. Tento typ svačiny ocení také lidé, kteří cvičí a chtějí po cvičení doplnit hladinu bílkovin. Tato živina je skvělá pro nabírání svalové hmoty. Jak vidíte, sušené potraviny jsou vynikající volbou při různých formách trávení času. Nejenže uspokojí hlad, ale dodá tělu energii pro další činnost.

Sušené kuřecí maso poskytuje cenné nutriční hodnoty

Drůbeží maso poskytuje tělu řadu povzbuzujících hodnot, které pozitivně ovlivňují jeho fungování. Je dobrým zdrojem bílkovin, které hrají velkou roli ve správném fungování každého člověka. Dodává energii a je stavebním materiálem pro svaly a kosti. Doplňuje také vitaminy skupiny B, které mají pozitivní vliv na fungování nervového systému. Riboflavin pomáhá při tvorbě krevních destiček a podporuje imunitní systém. Niacin zase pomáhá ke zdravé pleti a lepší náladě. Kromě toho je sušené kuřecí maso také zdrojem zinku. Pomáhá správnému fungování imunitního systému a podporuje správný metabolismus sacharidů. Díky speciálnímu způsobu přípravy neztrácí tento typ potravin tyto cenné vlastnosti. Proto pomáhá mít dostatek energie a pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Proto je vhodnou volbou pro aktivní trávení volného času i každodenní použití.

Sušené kuřecí maso má skvělou chuť

Tento typ svačiny má také vynikající chuť. Během přípravy neztrácí své chuťové vlastnosti. Díky tomu nejen pečuje o vaše zdraví, ale je také potěšením pro vaše chuťové buňky. Sušené kuřecí maso, které najdete v našem obchodě, používá pouze vysoce kvalitní koření. Díky nim je celek ještě lepší pro vaše kulinářské chutě.