top

Stany Robens Scandinavia

Stany Robens® z řady Scandinavia jsou určeny pro celoroční použití při aktivitách, které vyžadují modely, které se snadno staví, jsou vysoce odolné a nabízejí maximální užitné vlastnosti při zachování nízké hmotnosti.

Kolekce Robens® SCANDINAVIA je opravdovou vášní pro dobrodružství!

Stany Robens® z řady Scandinavia jsou určeny pro celoroční použití při aktivitách, které vyžadují modely, jež se snadno staví, jsou vysoce odolné a nabízejí maximální užitné vlastnosti při zachování nízké hmotnosti. Jedná se o modely, které kombinují to nejlepší ze všeho! Tyto stany jsou ideální pro trekingové, cyklistické a vodácké výlety, kde potřebujete zmenšit velikost zavazadel, ale stan budete intenzivně používat a počasí se může velmi lišit od vašeho vysněného. Zaručují spolehlivý provoz v místech vzdálených od civilizace.

Stanové konstrukce z kolekce Skandinávie

Stany Robens® Scandinavia jsou dokonalým spojovacím článkem mezi nejlehčími konstrukcemi v nabídce a složitějšími turistickými stany. Funkčnost, odolnost a lehkost pro milovníky náročných treků a cest do neznáma. Materiál HydroTex® AWT používaný v tropech dokonale kombinuje nízkou hmotnost známou z ultralehkých modelů s odpovídající odolností. Kolekce Scandinavia využívá světoznámé rámy DAC. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku a technologie použité při jejich zpracování a povrchové úpravě umožňují další snížení hmotnosti stanů o několik gramů. Pečlivě navržený tvar jednotlivých modelů dokonale kombinuje omezení daná nízkou hmotností s potřebami uživatelů. Výsledkem jsou stany, které se velmi snadno přepravují a zároveň nabízejí maximální užitné vlastnosti.

Podívejte se na další kolekce Robens

Stany Robens Lite Stany Robens Trail Stany Robens Adventure Karimatky a matrace Robens Spacáky Robens