top

Stany Robens Lite

Stany Robens Lite jsou ultralehké technické konstrukce z moderních materiálů. Jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá minimalistický přístřešek pro své horské výpravy.

Stany Robens Lite jsou vynikající volbou pro zkušené uživatele

Lite je nejlehčí řada stanů Robens®. Jsou určeny pro všechny expedice, kde je rozhodující nízká hmotnost a co nejmenší rozměry zavazadla. Dokonale kombinují nejlehčí dostupné materiály s minimalistickým designem, aby svým uživatelům poskytly základní pohodlí při rychlých výletech do terénu.

Stany Robens® řady Lite využívají jeden z nejnovějších materiálů vyvinutých speciálně pro ultralehké konstrukce - HydroTex® AWT-LT. Jedná se o extrémně tenký silikonizovaný polyester, který umožňuje správné napnutí celé konstrukce. Vyznačuje se také vysokou odolností vůči škodlivému UV záření, což se projevuje delší životností stanu. Tento materiál vyniká v kategorii ultralehkých stanů a v terénu se chová mimořádně dobře bez ohledu na povětrnostní podmínky a panující teploty.

Konstrukce stanů kolekce Robens® Lite jsou založeny na minimalistických tyčích z vysoce kvalitního hliníku a uhlíkových vláken. Umožňují rychlé postavení stanu a ložnice a kompaktní sbalení do batohu. Všechny modely této řady byly připraveny speciálně pro lidi, pro které je prioritou co nejnižší hmotnost a minimalistické rozměry. Stany Robens Lite jsou špičkové modely pro zkušené uživatele.

Podívejte se na kolekce Robens

Karimatky a matrace Robens Stany Robens Scandinavia Stany Robens Trail Stany Robens Adventure Spacáky Robens