top

Spot

Spot je značka specializující se na výrobu lokátorů a satelitních telefonů, které zajišťují bezpečnost a kontakt s civilizací na konci světa. Nabídka zahrnuje satelitní zařízení pro sportovce, cestovatele a průzkumníky!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Spot, nejnovější technologie v outdooru

Značka Spot nabízí především pocit bezpečí díky možnosti spojení s civilizací z jakéhokoli místa na zemi. Její produkty umožňují sledovat a zaznamenávat trasu, odesílat a přijímat zprávy, odesílat GPS polohu, označovat body na trase a v případě nouze informovat záchranné služby. Značku Spot vlastní společnost Globalstar se sídlem v USA. Jejím cílem je poskytovat řešení satelitního připojení podnikům po celém světě. Řešení úspěšně používaná v podnikání se promítají do technologií používaných v outdoorovém vybavení. Je založena na soukromé síti satelitů spravovaných společností Globalstar, které využívají tisíce lidí po celém světě. Výrobky Spot jsou ideální pro nejdivočejší části světa - během trekkingu, jízdy na kajaku, kempování v divočině, cyklistiky a terénních expedicí. Ať už se vydáte kamkoli, můžete si být jisti, že neztratíte kontakt s civilizací.

Jak fungují zařízení Spot?

Všechny produkty používají k určení polohy uživatele signál GPS. Pomocí soukromé sítě satelitů pak vysílají tento signál ostatním a přijímají polohu ostatních uživatelů. Díky tomu mohou lidé, které jsme si vybrali, sledovat náš postup na expedici a dostávat v reálném čase aktuální informace o našem stavu. V případě nouze mohou zařízení Spot odeslat souřadnice GPS záchranným složkám, což značně urychlí záchrannou akci. Všechna zařízení Spot mají na satelitní technologii atraktivní cenu. Výhody satelitní komunikace tak může využívat každý milovník cestování a výprav až na konec světa. Značka je již dobře známá mezi cestovateli, badateli, vědci a fotografy, kteří pracují v nejodlehlejších koutech světa. Vysoká spolehlivost těchto zařízení v kombinaci s jejich příznivou cenou z nich činí optimální řešení pro všechny, kteří cestují do oblastí, kde již dávno není pokrytí mobilní sítí.