top

Spacák pro dvě osoby Outwell Campion Lux Double (195 cm) - black

1 294 Kč 2 539 Kč
-49% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 1 294 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Syntetický spacák Outwell Campion Lux Double (195 cm) ocení všichni milovníci kempování, kteří jezdí kempovat se svou drahou polovičkou. Model je totiž dostatečně široký, aby se do něj vešly dvě osoby. Celý spací pytel je vhodný pro uživatele s výškou do 195 cm.

Tento syntetický spací pytel od společnosti Outwell je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je bezpečný pro vaše zdraví. To je dáno tím, že tkanina neobsahuje škodlivé sloučeniny PFC.

Syntetický spacák Outwell Campion Lux Double (195 cm) má vnější vrstvu a podšívku z česaného polyesteru, který je velmi příjemný na dotek. Polyester má rychleschnoucí vlastnosti a také účinně odvádí přebytečnou vlhkost. Tepelné vlastnosti spacího pytle pro 2 osoby Outwell zajišťuje syntetická výplň Isofill umístěná v komorách s dvouvrstvou konstrukcí. Vlákna Isofill jsou uvnitř dutá, takže lépe udržují teplo. Důležité je také, aby si náplň zachovala některé své hřejivé vlastnosti, i když je mokrá. U tohoto modelu najdete na vnitřní straně speciální poutka, která vám usnadní připevnění vložky ke spacáku.

Syntetický spacák Outwell Campion Lux Double (195 cm) má tvar peřiny. Celý model je v oblasti nohou dostatečně široký, aby zajistil, že vaše nohy budou během noci v pohodlí. Tento spací pytel má kapuci, která udrží vaši hlavu v teple. Kapuce je nastavitelná pomocí stahovací šňůrky na okraji. Spací pytel se otevírá pomocí dvoucestného zipu ve tvaru písmene L pro větrání, který je v horní části zakončen látkovým potahem. Podél zipu je speciální tepelná lišta omezující únik ohřátého vzduchu. Užitečným doplňkem tohoto spacího pytle je kapsa našitá na vnitřní straně. Syntetický spacák Outwell Campion Lux Double (195 cm) pro 2 osoby se dodává s praktickým transportním obalem pro snadnou přepravu. Model má také speciální poutko na zavěšení.

Spacák Outwell Campion Lux Double (195 cm) – klíčové vlastnosti:

 • Model pro dvě osoby;
 • Spací pytel má tvar deky;
 • Model má dvouvrstvou komorovou konstrukci;
 • V tomto spacím pytli je použita izolace Isofill;
 • Vlákna Isofill jsou uvnitř dutá, aby zachytila co nejvíce tepla;
 • Polyesterová, na dotek příjemná tkanina na vnější straně a v podšívce;
 • Vnitřní materiál má rychleschnoucí vlastnosti;
 • Nastavitelná kapuce se stahovací šňůrkou;
 • Kapsa na drobné předměty uvnitř;
 • Spací pytel rozepínatelný na dvoucestný zip zakončený látkovým potahem;
 • Vnitřní tepelná lišta;
 • Poutka pro připevnění vložky do spacího pytle;
 • Transportní obal je součástí dodávky;
 • Spacák vyrobený bez použití škodlivých PFC látek;
 • Spací pytel určený pro osoby s výškou do 195 cm;
 • Třísezónní model;
 • Poutka na zavěšení;
 • Symbol výrobku: 230370;

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN ISO 23537)

 • Teplotní komfort: 5°C
 • Teplotní limit: -1°C
 • Teplotní extrém: -16°C

Teplotní rozsahy spacáků značky Outwell vycházejí z testů provedených podle normy EN ISO 23537.

Spací pytle odpovídající této normě jsou podrobeny standardním zkouškám na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po mírné zátěži. Zkušební podmínky jsou podrobně stanoveny normou a jsou stejné pro každý model spacího pytle. Vezměte prosím na vědomí, že výsledky testu se vztahují na průměrného muže/ženu. Skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, jako je únava, věk, izolace od země, vlhkost vzduchu, stavba těla, nálada nebo individuální predispozice.

Teplotní rozsahy podle normy EN ISO 23537

 • Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může “standardní muž” strávit noc ve spacím pytli, aniž by příliš rušil spánek.
 • Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by “standardní žena” měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měly řídit ženy.
 • Teplotní limit (T limit) – je minimální teplota, při které může “standardní muž” pohodlně spát. Tímto parametrem by se při výběru spacáku měli řídit muže.
 • Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle “pocitů” ženské figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení může pro průměrnou ženu znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Taková teplota obvykle umožňuje “standardní ženě” přežít ve spacáku až 6 hodin. Tato teplota by neměla být zohledněna při nákupu spacího pytle.

Vzhledem k tomu, že nelze jednoznačně určit teplotu, kterou děti zažívají, není u spacího pytle uveden její rozsah. Norma EN 13537 se nepoužívá pro dětské spací pytle.

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 230370
Barva černý
Pohlaví Unisex
Outlet Ano
Akcja1 -
Výrobní série Outwell Campion
Kolekce výrobce Outwell Sleeping Bags
Tvar spacího pytle Deka (obdélníkový)
Termolímec ---
Termolišta v
Rozměry balení ~ 49 x ø 26 cm
Pro výšku do ~ 195 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah +5°C/-1°C/-16°C
Výplň 100% polyester Isofill
Hmotnost výplně ~ 1800 g
Celková hmotnost ~ 2500 g
Rozměry ~ 225 x 140 cm
Šetrnost k životnímu prostředí PFC-Free
Vnější materiál 100% PES 190T
Využití Kempování
Péče a údržba
Spací pytle – teplotní rozsah (EN 13537/EN ISO 23537)
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Outwell Campion Lux Double (195 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0