top

Softshellové bundy Black Diamond

Softshellové bundy Black Diamond ® vás ochrání před větrem a chladem při hodinách a dnech lezení a skialpinismu. Jsou mimořádně elastické, vyrobené z nejnovějších technických materiálů a nabízejí výjimečnou prodyšnost a odolnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Softhellové bundy Black Diamond - vynikající kvalita a ochrana proti větru

Hledáte funkční oblečení, které poskytuje vysokou úroveň ochrany proti větru? Záleží vám na nejvyšší kvalitě výrobků, které kupujete? Pokud ano, tak softshell americké značky Black Diamond bude perfektní volbou! Tento známý výrobce lezeckého oblečení používá ve svých modelech pouze vysoce kvalitní látky! Ty jsou však nejen funkční, ale také ekologické. Neobsahují žádné freony a jsou vyrobeny způsobem šetrným k životnímu prostředí, což potvrzuje certifikát bluesign®. Pokud vám tedy záleží na maximální ochraně před nepřízní počasí, vyplatí se sáhnout po softshellové bundě Black Diamond módního minimalistického designu.

Jak funguje softshellová tkanina?

Vesty Black Diamond jsou založeny na klasické dvouvrstvé konstrukci. Vnější vrstva tkaniny je vyrobena v husté vazbě, což znamená, že vítr nemůže zcela proniknout oděvem. Omezená propustnost větru minimalizuje riziko prochladnutí. Vnější materiál je rovněž impregnován DWR. Díky tomu se při kontaktu s vlhkostí nenamáčí, což se osvědčuje při krátkých přechodných dešťových nebo sněhových přeháňkách. Toto řešení je ve většině modelů založeno na složení šetrném k životnímu prostředí, které neobsahuje škodlivé sloučeniny PFC. Vnitřní podšívka je vyrobena z hřejivého a na dotek příjemného rouna. Při výběru softshellové bundy Black Diamond byste měli věnovat pozornost její tloušťce. Lehčí modely jsou ideální pro použití v teplejších obdobích roku a při fyzicky náročných aktivitách, jako je běh nebo horolezectví. Silnější modely jsou ideální pro jištění nebo lezení v zimních podmínkách. Ať už si však vyberete cokoli, můžete se spolehnout na maximální prodyšnost bundy a její pohodlí!

Softhellové bundy Black Diamond v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů softshellových návleků Black Diamond pro různé účely. Lehké bundy pro náročné aktivity nebo silnější výrobky určené pro lyžování a skialpinismus. Ať už se rozhodnete jakkoli, sáhnete po nekompromisním modelu, který zajistí ochranu před větrem a přehřátím. Kolekce zahrnuje dámské i pánské softshellové bundy Black Diamond. Ať už si vyberete jakoukoli, budete chráněni před chladivými účinky větru a získáte prodyšnost, kterou při aktivitě potřebujete.