top

Softshellové bundy Berghaus

Softshellové bundy BERGHAUS jsou zárukou pohodlí, ochrany proti větru a prodyšnosti. Udržují teplo v blízkosti těla a zároveň účinně odvádějí přebytečnou teplotu, když je náročná situace.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Berghaus softshellové bundy - ochrana proti větru a pohodlí

Pokud se pohybujete v horách a hledáte ochranu před větrem. Pokud chcete vysokou prodyšnost. Pak si vyberte softshell z Berghaus bude skvělým rozhodnutím. Oblečení z této milovníky turistiky vysoce ceněné tkaniny bude perfektní po celý rok. Softhellové bundy Berghaus jsou ideální volbou pro pěší turistiku. Kvalitní zpracování a vlastnosti softshellové tkaniny vám zajistí pohodlí po dlouhou dobu. Portfolio výrobce zahrnuje jak klasické konstrukce, tak konstrukce založené na větruodolné membráně. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model, vyberete si výrobek špičkové kvality s nekompromisní funkčností!

Co přesně je softshell?

Sofshellové bundy Berghaus jsou řešením, které vzniklo jako protiklad ke klasickému membránovému oblečení. Jeho hlavním úkolem je chránit před větrem, který se v horách vyskytuje mnohem častěji než intenzivní srážky! Základní, klasický softshell je založen na dvou vrstvách látky. Vnější hustě tkaný syntetický materiál snižuje chladivý účinek větru. Impregnace DWR zajišťuje, že se nemusíme bát náhlého promočení ani při lehkých a letmých přeháňkách nebo sněžení. Na vnitřní straně je fleecová podšívka, která definuje účel softshellových bund Berghaus. Softshellové modely pro léto budou mnohem tenčí než modely určené pro přechodná období nebo zimu! Softshellová bunda může být vybavena i třetí vrstvou mezi dvěma výše uvedenými. Větruodolná membrána umožňuje zcela blokovat poryvy větru a zvyšuje odolnost proti srážkám. Ovlivňuje však také prodyšnost, která je nižší než u klasických konstrukcí.

Softhellové bundy Berghaus v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete mnoho modelů softshellových bund Berghaus. Od klasických a univerzálních výrobků až po membránové verze připravené pro náročný treking. Kolekce zahrnuje pánské i dámské softshellové bundy Berghaus. Když si vyberete jednu z nich, sáhnete po výrobku nejvyšší kvality, který je navržen tak, aby vám poskytl maximální pohodlí při vašich horských aktivitách. Větruodolná tkanina vám umožní udržet optimální tělesnou teplotu během náročné aktivity. Softshellová bunda je ideální volbou téměř po celý rok a v kombinaci s vhodně zvoleným oblečením do deště vám zaručí pohodlí i v extrémních podmínkách.