top

Skialpové bundy The North Face

Ať už vás čeká náročný výstup nebo rychlý sestup, bundy The North Face® pro parašutismus jsou technické bundy, které poskytují optimální tepelný komfort. Nejlepší membrány!
6
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Skialpové bundy The North Face - široká nabídka modelů

Americká značka The North Face má rozsáhlou kolekci lyžařského a parašutistického oblečení, která uspokojí i ty nejnáročnější fanoušky těchto sportů. Z skialpové kalhoty The North Face až po mnoho typů bund, které nám umožní vytvořit oděvní soupravu našich snů a funkčnosti. Skialpové bundy The North Face jsou k dispozici v široké škále modelů. Od lehkých konstrukcí, které poskytují dodatečnou izolaci proti chladu, až po pokročilé hardshelly. Ty využívají pokročilou patentovanou membránu FUTURELIGHT™ Pokud tedy hledáte kvalitní bundu pro svá dobrodružství při seskoku padákem, stojí za to si portfolio této ikonické značky důkladně prohlédnout.

Moderní a ekologický design pro všechny podmínky

Skialpové bundy North Face jsou vytvořeny s využitím nejnovějších technologií a materiálů. Jsou však nejen praktické, ale také ekologické. Jejich materiálové složení úspěšně zahrnuje recyklovaná syntetická vlákna, a impregnace se provádí pomocí úprav bez obsahu PFC (PFC-Free). Kolekce značky sahá od zateplených bund až po typické hardshelly. Modely navržené tak, aby poskytovaly maximální ochranu před ztrátou příjemné tělesné teploty, používají aktivní izolaci. Patří mezi ně Polartec Alpha® nebo vlastní řešení značky Ventrix Ty nás izolují od chladu, když je potřebujeme, ale když naše tělo začne vytvářet přebytečné teplo, účinně se vypařují! Také bruslařské bundy North Face jsou harshellové modely s membránou FUTURELIGHT™ Membrána North Face harshell je díky své jedinečné konstrukci extrémně prodyšná. Díky tomu poskytuje nekompromisní ochranu proti přehřátí i podchlazení. Laminát je zcela voděodolný, takže se nemusíte bát, že by se namočil při srážkách. Některé modely jsou také větruodolné, což účinně minimalizuje riziko prochladnutí vašeho těla.

Podívejte se na bundy pro parašutisty The North Face v našem obchodě 8a.cz

Náš obchod nabízí mimořádně široký sortiment produktů TNF. Výsadkové bundy jsou ideální pro jakoukoli délku a intenzitu vašeho treku. Pokud chcete vypadat stylově, vyplatí se sestavit komplet s kalhotami stejné řady. Kolekce zahrnuje pánské i dámské bundy. Každý si tak najde něco speciálního pro sebe. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vám vybraný model bude sloužit po mnoho sezón.