top

Skialpové bundy Salewa

Bundy Salewa® Skialpovéjsou technicky střižené modely, které vám v horách poskytnou optimální pohodlí. Prodyšná membrána vás při výstupu ochrání před přehřátím a při sestupu před větrem. Skokanské bundy Salewa jsou zárukou nejvyšší kvality a mimořádné odolnosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

49 výrobky

na stránce
 1. -29%
  Bunda GORE-TEX Salewa Ortles GTX 3L Jacket - gold

  wish list

 2. -29%
  Bunda Salewa Ortles GTX Pro Stretch Jacket - pale frog

  wish list

 3. -41%
  Softshellová bunda Salewa Comici Jacket - navy blazer

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

49 výrobky

na stránce
Vymazat

Skialpové bundy Salewa - funkční a ekologický design

Značka Salewa je výrobce, kterého oceňují i ti nejnáročnější uživatelé. Dlouholeté zkušenosti v kombinaci s nejkvalitnějšími materiály zajišťují vynikající vlastnosti oděvů této značky. Salewa skialpovébundy jsou konstrukce, které jsou navrženy tak, aby nás nekompromisně chránily před ztrátou příjemné tělesné teploty při lyžování. Jejich konstrukce je však nejen moderní, ale také šetrná k životnímu prostředí. Mnoho modelů je založeno na recyklovaných syntetických vláknech. Vodoodpudivá impregnace se provádí pomocí DWR prostředků bez škodlivých chemikálií (PFC-Free). U modelů s prachovým peřím jsou přírodní suroviny získávány eticky, což potvrzuje certifikát Responsible Down Standard

Široká škála modelů, od lehkých péřových bund až po bundy s pevným povrchem

Skialpové bundy Salewa nabízejí širokou škálu modelů pro různá použití. V závislosti na vašich potřebách můžete zvolit izolační výrobky nebo pokročilé membránové pláště Pokud jde o izolované modely, záleží jen na vás, který si vyberete. Můžete se rozhodnout pro ultralight bundu z certifikovaného prachového peří, která se složí do minimální velikosti, nebo pro syntetické řešení s aktivní izolací Polartec Alpha® Tento model je ideální pro horolezectví, protože jeho struktura skvěle izoluje od chladu a zároveň umožňuje vysokou prodyšnost. Stejně jako teplé a lehké péřové bundy jsou i lyžařské bundy Salewa hardshellové. Ty využívají pouze nejmodernější technologie dostupné na trhu. Membrány řady GORE-TEX® poskytují nekompromisní ochranu před proměnlivým horským počasím. Především jsou zcela voděodolné a větruvzdorné Tím se minimalizuje riziko promočení nebo prochladnutí v poryvech větru. Membrány jsou však také prodyšné, což znamená, že jste chráněni i před přehřátím, které není těžké - zejména při náročných výstupech.

Podívejte se na bundy Salewa na webovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz naleznete obrovský výběr parašutistických výrobků této uznávané a celosvětově známé značky. Od různých typů bund až po skialpové kalhoty Salewa Správná sada oblečení pro dané podmínky vám poskytne maximální tepelný komfort a bezpečnost při srážkách a nárazovém větru. Kolekce zahrnuje dámské i pánské modely bund. Každý si tak najde model, který dokonale vyhovuje jeho preferencím a horským plánům. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vám nová bunda bude sloužit po mnoho sezón. Jeho volba bude nejen praktickým, ale také udržitelným rozhodnutím.