top

Skialpové bundy Black Diamond

Lyžařské bundy Black Diamond® jsou technické modely, jejichž společným jmenovatelem je vysoká prodyšnost a ochrana proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Bundy Black Diamond Skialpovése také vyznačují skvělým sportovním střihem, který zajišťuje plnou volnost pohybu.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Skialpové bundy Black Diamond - ideální volba pro ty nejnáročnější

Black Diamond je téměř kultovní výrobce oblečení a vybavení pro milovníky outdooru. V portfoliu značky najdete něco pro horolezce, turisty, ale i lyžaře a bruslaře. Nejvyšší kvalita zpracování v kombinaci s ultralehkými materiály a moderními technologickými řešeními zaručují nejvyšší úroveň ochrany. Lyžařské bundy Black Diamond Skit jsou ideální do každého terénu. Podpoří vás při námaze a umožní vám udržovat odpovídající tělesnou teplotu. Jsou však vyrobeny nejen s ohledem na funkčnost, ale také na planetu. Ekologický design byl oceněn mezinárodní organizací bluesign®

Moderní membránové konstrukce zaručují nekompromisní ochranu

Skialpové bundy Black Diamond jsou pokročilé membránové modely navržené pro nekompromisní ochranu při jízdě. Značka používá jak vlastní technologie, tak membrány od známého dodavatele - GORE-TEX®. Ať už si vyberete jakýkoli model, bude vám dokonalou oporou! Nepromokavé membrány brání srážkám a mrazivým poryvům větru. Díky vysoké prodyšnosti jsou bundy Black Diamond ideální pro výstupy. Pot, který se během námahy vytvoří na pokožce, se rychle a účinně odpaří. Bundy mají mnoho dalších funkcí, které vám usnadní pohodlné lyžování. Hrudní kapsy umožňují pohodlné používání lezeckého úvazku. Kukly umožňují nošení přilby. Mnoho modelů je také vybaveno reflektory systému RECCO®. Jejich přítomnost zvyšuje naše šance na přežití v případě laviny. Systém usnadňuje záchranným složkám prohledávání lavinového terénu (i když samozřejmě nenahradí lavinový detektor).

Podívejte se na bundy Black Diamond pro seskoky padákem v horském obchodě 8a.cz

Široká nabídka bund a lyžařské kalhoty Black Diamond. Ty se díky své pokročilé konstrukci skvěle hodí pro skialpinismus. Ochrání vás před ztrátou příjemné tělesné teploty a zabrání promoknutí nebo prochladnutí. Výrobky jsou k dispozici v dámské i pánské kolekci. Každý si najde bundu, která bude vyhovovat jeho plánům, postavě a preferencím.