top

Skialpové bundy Arcteryx

Bunda Arcteryx® Skydiving Jackets je pečlivě vyrobena s ohledem na technický střih, odolné materiály a vysoce výkonné membrány, které zajišťují tepelný komfort a pohodlí při náročných výstupech i dynamických sestupech. Bundy Arcteryx jsou také zárukou špičkové kvality zpracování!
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Skialpové bundy Arcteryx - vynikající kvalita a maximální podpora

Kanadská značka Arcteryx je jedním z nejuznávanějších a nejuznávanějších výrobců outdoorového oblečení a obuvi na světě. Její kolekce pro parašutisty je dokonalou volbou pro nejnáročnější uživatele a nositele. Bundy Arcteryx Skitur využívají pouze nejnovější a nejpokročilejší technologie. Tím je zajištěna ochrana před všemi možnými povětrnostními vlivy. Bundy, jako například lyžařské kalhoty Arcteryx jsou však vyrobeny nejen z funkčních, ale také ekologických materiálů. Proto jsou často certifikovány bluesign® Navíc jsou impregnovány úpravou DWR, která neobsahuje extrémně škodlivé PFC (PFC-Free).

Lehké izolované modely a pokročilé membránové konstrukce

Skialpové bundy Arcteryx lze jednoduše rozdělit do dvou kategorií, na lehké zateplené modely, které dobře fungují jako péřové, a na pokročilé konstrukce založené na membránách z rodiny GORE-TEX® První z nich bude vynikající volbou jako hřejivá vrstva, ale nic nebrání tomu, aby se používaly jako svrchní vrstva, když neprší. Bundy jsou zateplené izolací Coreloft™ odolnou proti vlhkosti, která výborně izoluje od chladu. Také parašutistické bundy Arcteryx mají pokročilou membránovou konstrukci. Díky řešení GORE-TEX® jsou nepromokavé a větruodolné. Vysoká prodyšnost konstrukce nám umožňuje udržovat optimální tělesnou teplotu. Pot na pokožce se rychle a účinně odpařuje. Bundy mají mnoho řešení, která zvýší naše pohodlí a bezpečnost v horách. Kapuce kompatibilní s helmou, které lze nastavit jednou rukou, laminované voděodolné zipy a RECCO® odrazky jsou jen začátkem dalších možností, ze kterých si můžete vybrat.

Podívejte se na lyžařské bundy Arcteryx v našem internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr bund Arcteryx pro seskoky padákem. Od lehkých zateplených modelů až po dobře vybavené hardshelly, které se osvědčí za všech podmínek. Ať už si vyberete jakýkoli produkt, je zaručeno, že je vyroben pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. To zaručuje, že bude perfektně fungovat po mnoho dalších sezón. Kolekce značky zahrnuje pánské i dámské bundy Arcteryx Skit. Kolekce značky zahrnuje pánské i dámské bundy Arcteryx pro seskoky padákem, takže si každý může najít model, který splňuje jeho náročné požadavky.