top

Shokz

Shokz je značka specializující se na design a výrobu otevřených sluchátek pro aktivní jednotlivce. Kostní sluchátka Shokz se perfektně hodí pro mnoho sportů, stejně jako pro každodenní používání.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Shokz sluchátka pro sportovce

V současné době se většina značek zaměřuje na maximální izolaci uživatele od okolního světa při výrobě sluchátek. Předpokládají, že nejlepším způsobem, jak dosáhnout perfektního zvuku, je maximální tlumení celého prostředí. Pokud se takový přístup osvědčí při poslechu hudebních alb doma, nemusí to být optimální řešení, když se s sluchátky pohybujeme po městě nebo je používáme při sportování. Na takové situace byly vytvořeny výrobky Shokz. Kostní sluchátka skvěle kombinují možnost poslechu oblíbené hudby, podcastů nebo audioknih při současném vnímání zvuků z vnějšku. Kostní sluchátka Shokz jsou proto oblíbená mezi sportovci. Značka si nárokuje řadu patentů, jako je technologie kostní vodivosti nebo technologie DirectPitch™, a je tak inovátorem mezi výrobci kostních sluchátek.

Co jsou kostní sluchátka?

Kostní sluchátka Shokz na rozdíl od klasických sluchátek nejsou vkládána do uší ani nezakrývají uši. Namísto toho se přiražejí na hlavu a pomocí vibrací přenášejí zvuk přímo do středního ucha, přeskočí bubeník snímek. Toto řešení zajišťuje, že k nám pronikají zvuky z obou sluchátek i ze zvenčí. Toto řešení je oblíbené mezi sportovci a všemi aktivními jednotlivci, kteří jsou neustále v pohybu. Toto řešení nejenže zajišťuje lepší kontakt s okolím, ale také pomáhá udržovat lepší hygienu uší a zajišťuje vynikající zvukovou kvalitu.

Shokz sluchátka můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

V naší nabídce se zaměřujeme na sportovní sluchátka značky Shokz, která se skvěle hodí nejen při dlouhých trénincích, ale také každodenně. Mezi dostupnými modely jsou modely vyhrazené pro jednotlivé sporty. Kostní sluchátka Shokz OpenRun jsou navržena speciálně pro běžce. Skvěle se drží na hlavě během dynamických aktivit. Univerzální model OpenMove se skvěle hodí například na kolo. Speciální plavecká sluchátka Shokz OpenSwim vám umožní poslouchat oblíbené skladby během cvičení v bazénu. Kostní sluchátka Shokz s oblibou používají také triatlonisté.