top

Sensor

Sensor je česká značka, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitního termoaktivního oblečení a spodního prádla z merino vlny. Produkty značky Sensor na 8a.cz nabízejí širokou škálu barev a vzorů.
Filtry (2)
Filtry
  1. Dámské mikiny na běhání
  2. BF2023
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Historie značky Sensor

Stejně jako u mnoha jiných outdoorových firem, ani začátky českého výrobce nepředpovídaly budoucí úspěch. Vše začalo před více než 20 lety, kdy si zakladatel společnosti Sensor Milan Jurka všiml, že oblečení dostupné na trhu neposkytuje dostatečný komfort při fyzické aktivitě. Nepříjemné na dotek materiály, které pomalu odváděly vlhkost, nebyly tím, co každý sportovní nadšenec hledal. Podnětem k jednání v této věci byl článek o americké společnosti DuPont, která se zabývá výrobou moderních syntetických vláken s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Milan Jurka se rozhodl napsat této společnosti dopis s dotazem na spolupráci. Jaké bylo jeho překvapení, když dostal kladnou odpověď. Brzy si objednal malou dávku látky a vyrobil prvních 70 funkčních triček. Ze skromných začátků se časem stala prosperující značka Sensor, která je známá i daleko za hranicemi České republiky.

Český výrobce byl jedním z prvních v regionu, který získal licenci na výrobu oblečení Coolmax. Jako jediný rychle zavedl do svých výrobků ploché švy - nejen u vybraných modelů, ale v celé kolekci. Dnes je značka Sensor známá v mnoha zemích jako výrobce moderního a spolehlivého funkčního oblečení pro všechny milovníky fyzické aktivity. Odvážně hledí do budoucnosti a neustále pracují na nových řešeních, která přinášejí ještě větší pohodlí a lepší technické parametry oděvů. Mezi ně patří například odstranění běžných švů ve prospěch tepelně lepených materiálů nebo použití přírodních vláken, jako je merino vlna. Nabídka českého výrobce se neustále mění a dokonale odpovídá vkusu aktivních lidí.

Rozsáhlá kolekce Sensor - merino, Coolmax® a další

V nabídce tohoto výrobce si každý milovník aktivit najde model vhodný pro své potřeby. Ať už se vydáváte na túry do hor, dlouhé výlety na kole nebo krátké víkendové výlety, spodní prádlo a oblečení Sensor vám poskytne ty správné podmínky. Oblečení této značky je vyrobeno ze syntetických i přírodních vláken. Mezi těmi prvními rozhodně vynikají vlákna Coolmax®. Mají jedinečný tvar, který umožňuje rychlé odpařování a únik vlhkosti. Materiál, který je z nich vyroben, dokonale funguje i při nejintenzivnější námaze ve vysokých teplotách a zajišťuje co nejpříjemnější klima u těla. Je také velmi lehký a vysoce prodyšný. To je ideální pro sportovní oblečení určené pro teplejší část roku. Materiál se také skvěle hodí do funkčního spodního prádla Odvádí vlhkost od pokožky a poskytuje vynikající pohodlí během cvičení.

Velmi oblíbené je také merino oblečení Sensor. Přírodní merino vlna je velmi příjemná na dotek a má vynikající termoregulační vlastnosti. Je oblíbenou volbou v chladnějších částech roku, protože nabízí velmi účinnou izolaci, stejně jako při mírných teplotách. Vlnu pocházející z ovcí merino ocení také všichni ti, kteří mají zvláštní zájem o životní prostředí. Tento přírodní materiál je mimořádně ekologický a obnovitelný. Merino trička a mikiny v mnoha střizích a barvách se stávají velmi oblíbenými a používají se nejen při fyzické aktivitě, ale i na denní bázi.

Funkční oblečení a spodní prádlo na léto i zimu

Bez ohledu na roční období nabízí značka širokou škálu produktů. Letní kolekce je vytvořena s důrazem na lehčí, dobře větrané oblečení, které se osvědčí v horkém počasí. Optimalizované střihy a pružné materiály zajišťují naprostou volnost pohybu za všech okolností. V zimní nabídce je velký podíl oblečení z merina, které se vyznačuje mimořádně dobrými izolačními vlastnostmi. Termoprádlo Sensor z merino vlny je skvělým základem pro zimní sadu oblečení, která je vhodná pro mnoho aktivit.

Oblečení Sensor si můžete zakoupit na 8a.cz

Poskytujeme mimořádně širokou nabídku českého výrobce. Zahrnuje pánské a dámské oblečení a také dětské oblečení. Diverzifikované modely jsou připraveny pro mnoho činností. Horolezectví a skalní lezení, trekking, cyklistika - kvalitní oblečení Sensor se osvědčí všude. Široký výběr střihů a barev umožňuje každému uživateli vybrat si optimální model. Ať už se jedná o přiléhavé spodní prádlo nebo ležérní trička na léto - ať už jdete kamkoli, oblečení české značky vám zajistí vysokou úroveň pohodlí.