top

Sandály Salomon

Sandály Salomon čekají jen na to, až vyrazí na cestu. Nejlepší společník na letní výlety. V nabídce jsou modely pro nejrůznější aktivity, takže si snadno najdete něco pro sebe.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Salomon sandály - moderní styly pro všechny aktivity

Francouzská značka Salomon je jedním z největších a nejzkušenějších outdoorových výrobců na světě. Její portfolio je rozsáhlé a zahrnuje oblečení, obuv a specializované vybavení pro téměř všechny sporty, od trailového běhu a skitouringu až po klasické alpské lyžování. Značka má však také rozsáhlou kolekci pro každodenní použití. Součástí této kolekce jsou i sandály Salomon Sandals, které se hodí na turistiku i do města. Díky svému minimalistickému designu se skvěle hodí prakticky ke každému sportovnímu i neformálnímu oblečení.

Pohodlný design pro maximální pohodlí

Sandály Salomon představují širokou škálu modelů navržených tak, aby naše nohy byly během aktivity co nejpohodlnější. Otevřená konstrukce boty Salomon zajišťují vynikající cirkulaci vzduchu a minimalizují riziko přehřátí. Široké popruhy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které nedráždí naši pokožku. Jejich přizpůsobení umožňuje, aby se boty přizpůsobily tvaru našich nohou. Díky rychleschnoucím materiálům jsou sandály vhodné i na opalování a po namočení rychle uschnou. Tyto sandály Salomon mají také podrážku podporující klenbu pro maximální pohodlí po celý den. Její mezipodešev je odpružená, což skvěle odděluje naše nohy od země. Na vnější straně najdeme pryžovou směs známou prakticky z každého jiného modelu značky Contagrip® Je navržen tak, aby poskytoval maximální přilnavost na různých površích, a proto je sandál ještě univerzálnější než jiné sandály této renomované outdoorové značky.

Podívejte se na sandály Salomon v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz Najdete zde širokou nabídku výrobků uznávané francouzské značky Salomon Sandály této značky jsou díky své univerzálnosti ideální pro turistiku i každodenní nošení. Nejvyšší kvalita zpracování v kombinaci s kvalitními materiály je zárukou dlouhé životnosti konstrukce sandálů Salomon Pokud si vyberete některý z modelů této značky, získáte výrobek, který vás bude provázet po dlouhou, dlouhou dobu.