top

Sada Ocun Via Ferrata Bodyguard Pail Set

3 691 Kč 4 614 Kč
-20% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 3 691 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Sada Ocun Via Ferrata Bodyguard Pail Set je ideální pro horská dobrodružství, která zahrnují překonávání tras s umělými překážkami. Tato sada obsahuje všechny potřebné prvky pro tento typ aktivity, počínaje postrojem, přes helmu a konče výpadem s tlumičem energie. Jedná se o skvělou nabídku pro všechny turisty, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu na Via Ferrati s využitím nejkvalitnějšího vybavení.

Představený balíček zajistí maximální bezpečnost a zároveň se postará o vaše pohodlí. Plný úvazek dokonale rozloží tlakové síly v případě náhodného pádu ze stěny, zatímco silná přilba a osvědčený výpad zabrání jeho nepříjemným následkům.

Představený balíček zajistí maximální bezpečnost a zároveň se postará o vaše pohodlí.

Sada obsahuje:

 • Ocun Bodyguard postroj;
 • Energii absorbující šňůra Ocun Via ferrata Torq 2;
 • Přilba Pail helmet;

Ocun Bodyguard full climbing harness

Celkový lezecký úvazek Ocun Bodyguard pro náročné lezce. Pohodlí a bezpečí v jednom. Plně nastavitelný horolezecký úvazek určený pro výpravy do vysokých nadmořských výšek, seriózní lezení a také pro via-ferraty, pokud se na ně chystáte s batohem (který vážně posouvá těžiště výš).

Anatomicky navržené pro naprostou volnost pohybu při jakékoli činnosti. Široké 44mm řemínky zajišťují vysoký bezpečnostní faktor i pohodlí. Zřetelně označená poutka umístěná v úrovni hrudní kosti, do kterých je lano připnuto, dokonale stabilizují tělo a nepřekážejí vyšším hrudním popruhům neseného batohu.

Popruhy batohu.

Čtyři přezky použité u modelu Bodyguard umožňují jeho přesné a snadné přizpůsobení jakýmkoli, i těm nejnápaditějším potřebám. Na stehenních poutkách byly použity dvě přezky Double-Click - nastavení se provádí tak, že se dva rámečky tvořící přezku od sebe odtáhnou a popruh se podle toho posune. Tento systém se automaticky zamyká přitlačením rámů k sobě a poskytuje velmi vysokou úroveň zabezpečení. V hrudní části jsou použity klasické přezky Slide - způsob jejich fungování je dobře známý každému, kdo prošel "školníkovým základem". Dva podbradní popruhy, jeden na každé straně, umožňují snadný přístup k přepravovanému vybavení.

Klíčové vlastnosti postroje Ocun Bodyguard:

 • Plně nastavitelný postroj;
 • Široké popruhy pro pohodlí a bezpečnost;
 • Nastavitelné přezky;
 • Dvě přezky Double-Click jsou použity na stehenních smyčkách;
 • Dvě přezky typu Slide v oblasti hrudníku;
 • Dvě skluzavky na lezení;
 • Dvě skluzavky na lezení;
 • Dvě skluzavky na lezení.
 • Dvě horolezecká lana

Energii absorbující výpad Ocun Via ferrata Torq 2

Ocun Via Ferrata Torq 2 je přizpůsobena současným bezpečnostním normám. Pomůže vám bezpečně se pohybovat po železných cestách v horách. Pokud se kromě klasické turistiky rozhodnete vydat i na náročnější trasy, vyplatí se myslet i na správnou přípravu vybavení.

Lezecký úvazek a horolezecká přilba jsou nezbytností, abyste v případě pádu vyvázli bez úhony. Konstruktéři dbali na to, aby výpad umožňoval plynulé přepínání mezi body. Ramena jsou dostatečně flexibilní, abyste mohli bez problémů dosáhnout na další úsek. Ramena dosahují síly 15 kN, což bylo potvrzeno při testech. Výpadovka Ocun Via Ferrata Torq 2 se skládá ze dvou ramen s dosahem 50 až 100 cm. Jsou dostatečně pružné, aby nepřekážely a nezamotaly se vám pod nohama. Po připnutí karabin k postroji se nemusíte obávat, že o ně zakopnete. Automatické karabiny nám umožňují eliminovat riziko spojené s nepřipnutím karabiny.

Via ferrata Torq 2 Via ferrata postroj Ocun byl vyroben v souladu s normou EN 958, takže máte k dispozici vybavení, které prošlo náročnými testy, aby co nejlépe vyhovovalo potřebám uživatelů v terénu. Byl navržen pro osoby o hmotnosti 40-120 kg. Pouzdro absorbéru obsahuje okénko, které umožňuje kontrolovat stav šňůrky. To se hodí po pádu, kdy je třeba zkontrolovat, zda je výpad ještě použitelný. Celek je uložen v praktickém pouzdře pro přepravu a přenášení šňůrky v batohu.

Vyhazovací zařízení Ocun Via ferrata Torq 2 - klíčové vlastnosti:

 • Výrobek je certifikován: EN 958 CE UIAA 128 (Ferrata);
 • Výrobek je certifikován: CE UIAA 121 (karabiny);
 • Hmotnost ponoru: přibližně 558 g;
 • Celková hmotnost: cca 608 g;
 • Rozměry balení: cca 23 × 16 × 5 cm;

Ocun Helmet Pail White

Lehká horolezecká přilba Ocun Pail vám poskytne základní bezpečnost v horách. Vnější plášť je vyroben z odolného materiálu. Uvnitř je další panel z pěnového polystyrenu, který zachytí část energie v případě nárazu, například padajícího kamene. Přilba je vybavena 4 větracími otvory pro větší pohodlí během horkého počasí.

Vnitřek přilby je vybaven měkkými pěnovými panely pro větší pohodlí. Obvod přilby je také možné nastavit pomocí knoflíku, takže si ji snadno přizpůsobíte své hlavě. Model Pail umožňuje také použití světlometu. Elastické pásky na přední a zadní straně umožňují připevnit čelovku.

Přilba Ocun Pail - klíčové vlastnosti:

 • Měkké pěnové panely pro větší pohodlí;
 • Nastavitelný obvod pomocí číselníku v rozmezí 54-62 cm;
 • Rukojeti umožňující použití čelovky;
 • 4 větrací otvory;
 • Vnitřní polystyrenový panel zachycující část energie nárazu;

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 2736
Barva šedý
Pohlaví Unisex
Outlet Ano
Akcja1 -
Kolekce výrobce Ocun Via ferrata

Ocun Via Ferrata Bodyguard Pail Set - Hodnocení zákazníků

0.0