top

Robens stany Adventure

Stany Robens® Adventure se vyznačují větší výškou, díky které se v nich mnohem lépe pohybuje. Jsou ideální jako pohodlné kempinkové a rodinné stany na letní výlety.

Robens® Adventure je vášeň pro vesmír!

Pohodlné, prostorné a komfortní stany jsme shromáždili v kolekci Adventure. Tyto velké rodinné stany a stany pro větší skupiny byly navrženy se stejným důrazem na detail jako ostatní trekové řady. Modely z této kolekce jsou tou nejlepší volbou pro kempování a prázdninové výlety. Naší prioritou při jejich navrhování bylo poskytnout uživatelům pohodlné podmínky a maximální požitek ze stanu.

Charakteristiky modelů Robens Adventure Collection

Stany Robens® Adventure se vyznačují vyšší výškou, díky které se v nich rozhodně lépe pohybuje. Velké předsíně nabízejí značný prostor nejen pro zavazadla, ale také pro pohodlné trávení času za nepříznivého počasí. Všechny modely jsou vyrobeny z velmi pevných materiálů, takže je můžete použít i na další letní výlety. Jejich vysoká voděodolnost a podlepené švy dokonale chrání před srážkami. Navzdory své velikosti jsou konstrukce snadno rozebíratelné, takže jsou ideální jak pro zkušené uživatele, tak pro ty, kteří s outdoorovým dobrodružstvím teprve začínají.

Podívejte se na další kolekce stanů Robens

Stany Robens Route Stany Robens Odyssey Stany Robens Trail Stany Robens Airventure Stany Robens Outback