top

Péřový spacák Turbat Kuk 250 - red

4 459 Kč
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 4 459 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Puchový spací pytel Turbat Kuk 250 (185 cm) je fantasticky padnoucí model, ve kterém zažijete účinnou regeneraci při kempování nebo táboření v divočině. Jeho konstrukce je navržena tak, aby poskytovala dobré technické parametry a zároveň byla relativně lehká a skladná.

Model se díky svým vlastnostem bude pohodlně přepravovat, a proto si ho rádi vezmete na více než jednu cestu. Tato varianta je vhodná pro turisty, jejichž výška nepřesahuje 185 cm.

Spací pytel Turbat Kuk 250 je naplněn prachovým peřím, takže je celý schopen poskytnout rovnoměrně rozložené teplo. Je to díky prošití, které zajišťuje, že se výplň volně nepohybuje. To má příznivý vliv na minimalizaci rizika vzniku tzv. studených míst. Spací pytel bude dobrou volbou pro výpravy v letních dnech, protože je naplněn husím peřím o pružnosti 750 cuin. Výborně izoluje od chladu a dokáže dlouho udržet teplo, které tělo vytváří.

Aby byla zajištěna odolnost puchového spacího pytle Turbat Kuk 250, vnější tkanina je z nylonu 20 D s ripstopovou strukturou. Tkanina dokonale kombinuje nízkou hmotnost s vysokou odolností. Je určena do terénu a je odolnější proti povrchovému poškození a oděru. Díky kompaktním rozměrům při sbalení do kompresního vaku a nízké hmotnosti tohoto modelu není příliš problematické vzít jej s sebou. Použitý materiál byl navíc ošetřen DWR impregnací, takže při umístění na vlhkém podkladu snadno nepromokne.

Design spacího pytle Turbat Kuk 250 pohodlně obepne tělo a poskytne tepelný komfort během noční regenerace v přírodě.

Spací pytel Turbat Kuk 250 - klíčové vlastnosti:

 • Podstatně nízká hmotnost;
 • Nedávno nízká hmotnost
 • Při komprimaci zabírá velmi málo místa;
 • Při komprimaci zabírá velmi málo místa
 • Vysoká odolnost proti oděru díky nylonové tkanině ripstop;
 • Vysoce odolná.
 • Impregnace DWR pro zpomalení smáčení;
 • Vyplněné vysoce kvalitním husím peřím;
 • 750 cuin chmýří;
 • Anatomický tvar typu mumie;
 • Zapínání na zip vpředu;
 • Kompresní vak je součástí balení;
 • Vhodné pro osoby do výšky cca 185 cm;
 • Pracuje dobře v teplých částech roku

Spací pytel určený pro turisty s maximální výškou do 185 cm.

Komfortní teplota Temp. limit Extrémní teplota
8°C 4°C -10°C

Teplotní rozsahy podle normy EN 13537
Vztahují se na standardního muže a standardní ženu po průměrné námaze. Vezměte prosím na vědomí, že někdy může být pocit chladu u různých lidí různý. Na pocit chladu mohou mít vliv i faktory, jako je únava, hlad, malátnost, předchozí nachlazení, věk, metabolismus, tělesný tuk atd.

 • Komfort (T comf) - teplota, při které je člověk v tepelné rovnováze a necítí chlad. Tato hodnota se vztahuje ke "standardní", plné ženě po průměrném úsilí. Tento parametr je třeba zohlednit při výběru spacího pytle pro ženy.
 • Teplotní limit (T lim) - nejnižší teplota, při které může "standardní člověk" pohodlně spát. Tímto parametrem by se při výběru spacího pytle měli řídit muži.
 • Extrémní teplota (T min) - překročení této hodnoty způsobuje riziko podchlazení a znamená podmínky, ve kterých můžete přežít maximálně šest hodin (parametr vychází z pocitů "průměrné ženy"). Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.
DWR - Durable Water Repellent je speciální impregnace, kterou procházejí kvalitní materiály používané v technickém a turistickém oblečení. Díky němu jsou vlákna vodoodpudivá, což znamená, že schnou mnohem pomaleji. Oblečení ošetřené DWR funguje lépe v širším spektru povětrnostních podmínek a neabsorbuje vlhkost tak rychle jako oblečení vyrobené ze stejných materiálů, ale bez impregnace.
Technické specifikace:
Barva červený
Pohlaví Unisex
Outlet Ano
Akcja3 Majówka
Druh prachového peří Husí prachové peří
Pružnost 750
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec V
Termolišta V
Rozměry balení ~ 26 x ø 18 cm
Pro výšku do ~ 185 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah 8°C/4°C/-10°C
Výplň Přírodní prachové peří 750 cuin
Celková hmotnost ~ 569 g
Vnější materiál Nylon 20D ripstop
Rozměry ~ 210 x 80/50 cm
Využití Treking
Komfortní teplota: Od 0 ℃ do 10 ℃
Péče a údržba
Výplň z přírodního prachového peří
Na začátku používání je zcela přirozené, že přírodní peří proniká mezerami ve švech. Intenzita tohoto procesu závisí na vnějších faktorech, zejména na materiálech, které přicházejí do přímého kontaktu s peřím. Tření o jiný prvek oděvu (zejména vlněný), batoh nebo dokonce autosedačku může způsobit větší elektrizaci výrobku a uvolňování volného peří. Množství výplně, které může tímto způsobem uniknout, je sice okem viditelné, ale ve skutečnosti tvoří zanedbatelné procento výplně a nijak neovlivňuje izolační vlastnosti výrobku. Nezapomeňte také, že výplň tvoří prachové peří i obyčejné peří – a právě to nejčastěji proniká přímo skrz materiál. Nikdy se ho nepokoušejte vytáhnout. Nejlepším řešením je vtáhnout peří prsty zpět do oděvu.
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Turbat Kuk 250 - Hodnocení zákazníků

0.0