top

Péřový spacák Robens Serac 300 (220 cm)

5 194 Kč
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 5 194 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Pudrový spací pytel Robens Serac 300 (220 cm) je vhodný pro osoby s výškou do 195 cm. Umožňuje dobrou izolaci od chladu, takže se v noci vyspíte v pohodlí. Model je vyroben z kachního peří, které skvěle snižuje riziko prochladnutí.

Vnější materiál spacího pytle je nylon. Používá se díky zvýšené odolnosti proti poškození. Konstruktéři modelu dbali také na zajištění pohodlí. Spací pytel má speciální konstrukci v oblasti nohou. Umožňuje jejich správné umístění.

Spací pytel Robens Serac 300 cm down byl vyroben z vysoce ceněného izolačního materiálu ve světě outdooru. Kachní peří je dobrým izolantem proti chladu a poskytuje požadovaný tepelný komfort během noci v terénu. Náplň modelu je umístěna v komorách. Díky tomu je jeho migrace značně omezena, což umožňuje zabránit vzniku chladných zón. Spací pytel má navíc konstrukci, která poskytuje lepší ochranu před chladem v horní a spodní části modelu. Vnějším použitým materiálem je nylon v konstrukci ripstop To se vyznačuje zvýšenou odolností.

Pro lepší ochranu před nízkými teplotami využívá tento funkční kus výstroje zateplený límec kolem kapuce a pásek zipu po celé délce. Tato je vyrobena japonskou značkou YKK®, takže je odolnější. Praktickou funkcí, která se zde využívá, je možnost kombinovat tento model s jiným spacím pytlem Robens

Puchový spací pytel Robens Serac 300 je klasické konstrukce typu mumie s profilem, který zajišťuje pohodlný spánek a optimální přizpůsobení. Má pohodlnou kapuci a je vybavena švy. Spodní část modelu je vybavena řešením Shark fin Speciální profil umožňuje pohodlné položení nohou, což zvyšuje komfort spánku.

Spací pytel Robens Serac 300 má řadu vlastností, díky kterým ho budete s chutí používat.

Spací pytel Robens Serac 300 - klíčové vlastnosti:

 • Pohodlný spací pytel plněný přírodním kachním peřím 85/15 600 cuin;
 • Tvar komor s puchem zabraňuje jeho pohybu a vytváření kanálků se studeným vzduchem;
 • Vyrobeno z nylonu ripstop pro větší odolnost;
 • Speciální konstrukce v oblasti krku zajišťuje menší tepelné ztráty;
 • Kapuce pohodlně obepíná hlavu a chrání před prochladnutím;
 • Konstrukce pro větší tepelný komfort v horní a spodní části spacího pytle;
 • Pásek s výrazným designem, který zajišťuje, že je snadno nahmatatelný;
 • Dvourychlostní zip japonské značky YKK ® snižuje riziko zaseknutí;
 • Vnitřní stahovací šňůrky se zátkami pro lepší uchycení spacího pytle;
 • Lip a tepelný límec maximálně snižují tepelné ztráty a zvyšují tepelný komfort;
 • Funkce Zip Together umožňuje díky kompatibilním zipům spojit dva spací pytle Robens dohromady;
 • Speciální konstrukce ve spodní části spacího pytle Žraločí ploutev pro pohodlné umístění nohou;
 • Model 2-3 sezóny;
 • Prášek získaný v souladu se zákazy RDS;
 • Kompresní vak je součástí balení;
 • Model neobsahuje škodlivou sloučeninu PFC;
 • Symbol výrobku: 250172;

Teplotní rozsah (testováno podle normy EN 23537-1):

Komfortní teplota Temp. limit Minimální teplota
2°C -4°C -21°C

Tyto údaje platí pro standardního muže a standardní ženu po průměrné námaze. Všimněte si, že někdy může být pocit chladu u různých lidí různý. Na pocit chladu mají vliv také faktory jako únava, hlad, malátnost, předchozí podchlazení, věk, metabolismus, tělesný tuk atd.

 • Komfort (T comf) - teplota, při které je člověk v tepelné rovnováze a necítí chlad. Tato hodnota se vztahuje ke "standardní", plné ženě po průměrném úsilí. Tento parametr je třeba zohlednit při výběru spacího pytle.
 • Teplotní limit (T lim) - nejnižší teplota, při které může "standardní člověk" pohodlně spát. Tento parametr je třeba zohlednit při výběru spacího pytle.
 • Extrémní teplota (T min) - překročení této hodnoty způsobuje riziko podchlazení a znamená podmínky, ve kterých můžete přežít maximálně šest hodin (parametr vychází z pocitů "průměrné ženy"). Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.
Přírodní kachní peří je jedním z nejlepších tepelných izolantů používaných v kvalitních spacích pytlích a cestovním oblečení. Poskytuje nesrovnatelně lepší izolační vlastnosti než syntetické izolace, a to při mnohem nižší hmotnosti. To je způsobeno velmi vysokou elasticitou přírodního prachového peří. Díky tomu zabírá vybavení naplněné prachovým peřím po zabalení minimum místa. Kvalita prachového peří je pečlivě sledována a samotné peří prochází složitým procesem čištění, aby byly zajištěny co nejlepší užitné vlastnosti konečného výrobku.
Responsible Down Standard (RDS) je systém certifikace třetí strany pro přírodní původ prachového peří používaného v technickém oblečení a spacích pytlích. Spravuje ji nezisková organizace Textile Exchange a pomáhá zajistit, aby peří pocházelo z dobře ošetřených hus. Kontrola zahrnuje všechny fáze výroby od chovu hus až po konečný produkt. Oblečení a vybavení vybavené prachovým peřím, které nese označení RDS, je zcela naplněno peřím známého původu. Používání takového oblečení pomáhá ovlivňovat humánnější zacházení se zvířaty.
Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 250172
Barva hnědý
Pohlaví Unisex
Outlet Ano
Akcja1 -
Druh prachového peří Kachní prachové peří
Pružnost 600
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec V
Termolišta V
Rozměry balení ~ 26 x ø 16 cm
Pro výšku do ~ 195 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah 2°C/-4°C/-21°C
Výplň Kachní peří 85/15 600 cuin
Hmotnost výplně ~ 300 g
Celková hmotnost ~ 915 g
Vnější materiál Nylon 30D ripstop 360T
Rozměry ~ 220 x 85/53 cm
Péče a údržba
Spací pytle – teplotní rozsah (EN 13537/EN ISO 23537)
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.
Výplň z přírodního prachového peří
Na začátku používání je zcela přirozené, že přírodní peří proniká mezerami ve švech. Intenzita tohoto procesu závisí na vnějších faktorech, zejména na materiálech, které přicházejí do přímého kontaktu s peřím. Tření o jiný prvek oděvu (zejména vlněný), batoh nebo dokonce autosedačku může způsobit větší elektrizaci výrobku a uvolňování volného peří. Množství výplně, které může tímto způsobem uniknout, je sice okem viditelné, ale ve skutečnosti tvoří zanedbatelné procento výplně a nijak neovlivňuje izolační vlastnosti výrobku. Nezapomeňte také, že výplň tvoří prachové peří i obyčejné peří – a právě to nejčastěji proniká přímo skrz materiál. Nikdy se ho nepokoušejte vytáhnout. Nejlepším řešením je vtáhnout peří prsty zpět do oděvu.

Robens Serac 300 (195 cm) - Hodnocení zákazníků

0.0