top

Péřové bundy Salewa

Péřové bundy SALEWA® poskytují tepelný komfort potřebný pro treking a horolezectví. To znamená, že se můžete vyhnout nebezpečnému přechlazení, což znamená větší bezpečnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
 1. -37%
  Bunda Salewa Catinaccio TWR Jacket - thyme/black out

  wish list

 2. -39%
  Bunda Salewa Elmo TWR Jacket - navy blazer

  wish list

 3. -37%
  Zateplená bunda Salewa Nemesis TWR Jacket - black

  wish list

 4. -50%
  Dámská bunda Salewa Puez TW CLT Jacket - flint stone

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchová bunda Salewa nejvyšší kvality!

Hledáte účinný způsob ochrany před chladem při zdolávání horských výzev? Puchové bundy Salewa jsou dokonalou izolací! Ať už během horských výprav, podzimního lezení po skalách nebo pěší turistiky. Přírodní prachové peří je nejkvalitnější izolační materiál a používá se pouze v nejkvalitnějším turistickém a sportovním oblečení. Výborně izoluje od chladu a zároveň je velmi lehká a stlačitelná při balení. Bundy navržené touto značkou jsou ideální pro nízké teploty a zaručují uživatelům optimální tepelné podmínky.

Puchové bundy Salewa v obchodě 8a.cz

Značka nabízí širokou škálu izolovaných modelů, které dobře fungují v různých podmínkách. Nejsilnější bundy byly připraveny s ohledem na velké mrazy. Jsou ideální jako jistící bundy při lezení nebo turistice v extrémně nízkých teplotách. Velký podíl prachového peří je dokonale izoluje od převládající venkovní teploty. Vysoké límce, nastavitelné kapuce a těsně přiléhající manžety zajišťují, že teplo uložené pod bundou neuniká. Na opačném konci spektra jsou nejlehčí péřové bundy Salewa. Tenké péřové svetry jsou vhodnou volbou na podzimní a jarní výlety, protože se skvěle hodí při náhlých poklesech teploty. Za slunečného počasí je lze uložit do batohu, kde zaberou jen minimum místa. Modely značky Salewa jsou ideální volbou pro všechny aktivní lidi - horolezce, trekaře, turisty.

Maximální detail

Značka Salewa věnuje zvláštní pozornost detailům, aby zajistila, že její výrobky budou nejen stylově vytříbené, ale hlavně budou fungovat v těch nejnáročnějších podmínkách. Když si vyberete péřovou bundu Salewa, můžete si být jisti, že bude v horském prostředí perfektně fungovat. Optimální rozmístění péřových komor nejenže zajišťuje rovnoměrnou izolaci v celé bundě, ale také skvěle vypadá. Díky modernímu designu a střihu jsou tyto bundy stejně často voleny pro každodenní nošení ve městě jako na horách. Zejména milovníci hor, kteří se nechtějí rozloučit se svým oblíbeným oblečením. Nabídka zahrnuje pánské i dámské péřové bundy Salewa. Každý fanoušek outdoorových aktivit si tak přijde na své! Bunda od tohoto renomovaného výrobce je zárukou nejvyšší kvality. Když se pro něj rozhodnete, získáte produkt, který se stane základem vašeho horského šatníku!