top

Péřové bundy Rab

Péřové bundy RAB® jsou nejkvalitnější izolací v mnoha provedeních! Objevte barevné péřové bundy s přírodní husí a kachní výplní - pro muže i ženy. Tenčí a silnější, ideální pro vícedenní dobrodružství a arktické mrazy.
Filtry (1)
Filtry
 1. Bez kapuce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -33%
  Péřová bunda Rab Microlight Jacket - deep ink/marmalade
  Péřová bunda Rab Microlight Jacket - deep ink/marmalade
  včetně DPH 3499 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3919 Kč -10%
  Doporučená cena výrobce 5288 Kč -33%

  wish list

 2. -34%
  Dámská bunda Rab Microlight Jacket - deep heather
  Dámská bunda Rab Microlight Jacket - deep heather
  včetně DPH 3449 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3659 Kč -5%
  Doporučená cena výrobce 5288 Kč -34%

  wish list

 3. -33%
  Dámská péřová bunda Rab Microlight Jacket - black
  Dámská péřová bunda Rab Microlight Jacket - black
  včetně DPH 3489 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3899 Kč -10%
  Doporučená cena výrobce 5249 Kč -33%

  wish list

 4. -33%
  Péřová bunda Rab Microlight Jacket - black
  Péřová bunda Rab Microlight Jacket - black
  včetně DPH 3519 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3659 Kč -3%
  Doporučená cena výrobce 5288 Kč -33%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Puchýřová bunda Rab od odborníků

Britská značka Rab s horolezeckým rodokmenem je nejznámější díky svým zatepleným bundám. Důvod? Nejvyšší kvalita zpracování, neomezující střih a použití nejlepších surovin. Díky tomu poskytují péřové bundy Rab vynikající izolaci proti chladu za všech podmínek. Značka navíc díky svému širokému portfoliu produktů snadno uspokojí potřeby všech turistů. Najdete zde lehké péřové svetry, bundy se syntetickou izolací Cirrus™ a také modely vybavené hydrofobním prachovým peřím do těch nejnáročnějších podmínek. Všechny tyto bundy jsou nejvyšší kvality a jsou propracované do nejmenších detailů. Tyto bundy jsou teplé, lehké, sbalí se do malého balení a poskytnou vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste zůstali aktivní.

Prachová výplň zaručuje vynikající izolaci

Turismus je bezpochyby jedním z největších inovátorů na trhu s oblečením. Každou sezónu se objevují nové technologie, které uživatelům poskytují pohodlí a další funkce. Dosud však nebylo vynalezeno nic, co by se mohlo vyrovnat nejvyšší kvalitě. Puchové bundy jsou vyplněny vysoce odolnou surovinou. Díky tomu se mezi naším tělem a vnější vrstvou bundy udrží velké množství vzduchu. Výsledek? Vynikající izolační vlastnosti i při extrémně nízkých teplotách. V portfoliu značky najdete také modely, které díky vhodné impregnaci eliminují největší nevýhodu prachového peří. Díky tomu výplň při kontaktu s vlhkostí neztrácí své izolační vlastnosti a za mokra rychleji schne. Puchové bundy Rab jsou také vyráběny proetickým a ekologickým způsobem. Puch splňuje normu RDS, která je zárukou humánního zacházení s ptáky. Voděodolná úprava DWR neobsahuje PFC a materiály jsou často recyklovány.

Nabídka péřových bund v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů bund od tohoto renomovaného výrobce. Od lehkých péřových svetrů, které se osvědčí jako další izolační vrstva, až po silné klasické péřové bundy pro výpravy do neznáma. Ať už je venku chladno nebo mráz, zateplená bunda Rab bude perfektní volbou. Ekologická konstrukce a špičkové zpracování zaručují maximální podporu za všech podmínek. Kolekce zahrnuje pánské a dámské péřové bundy Rab. Díky tomu si každý najde svůj model!