top

Péřové bundy La Sportiva

Péřové bundy LA SPORTIVA® jsou minimalistické, sbalitelné a velmi univerzální modely plněné buď přírodním prachovým peřím, nebo jeho syntetickým, dokonale prodyšným ekvivalentem. Tohle jsou péřové bundy pro zimu strávenou aktivně v horách: na útěku, na tuleních, na cestě na vrchol!
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchové bundy La Sportiva - tepelný komfort na lyžích

Zimní aktivity v horách mají mnoho půvabů, ale také nebezpečí. Během skialpinismu, konkrétně při výstupech, naše tělo produkuje obrovské množství tepla. Chvilková přestávka nebo změna terénu na exponovanější však může způsobit, že se náš organismus během několika okamžiků ochladí. Proto se vyplatí podívat se na puchové bundy La Sportiva! Italský výrobce v nich spojil kvalitní materiály a moderní technologie. Díky tomuto bundy La Sportiva budou vynikající volbou pro nejnáročnější zákazníky. La Sportiva ve svých návrzích sází také na ekologická řešení Některé suroviny byly získány recyklační metodou, což pomohlo snížit uhlíkovou stopu výrobního procesu. Pokud vám tedy záleží na ochraně životního prostředí, výběr jednoho z modelů bude trefou do černého.

Moderní syntetická izolace PrimaLoft®

Puchové bundy La Sportiva jsou modely vyplněné moderní syntetickou izolací. Nejnovější řešení mají podobné izolační vlastnosti jako přírodní prachové peří. Na rozdíl od prachového peří však neztrácí své vlastnosti, když je mokré, a pokud je úplně mokré, schne mnohem rychleji. Izolace PrimaLoft® je extrémně lehká a stlačitelná. Bundy, které ji používají, lze sbalit do malých rozměrů pro snadnou přepravu. V neposlední řadě je PrimaLoft® vyroben z recyklovaných materiálů. Modely také využívají technologii VAPOVENT™, která dokáže zvýšit prodyšnost bundy. Péřové bundy La Sportiva mají mnoho dalších praktických vlastností. Patří mezi ně nastavitelné kapuce nebo prostorné kapsy, do kterých si můžete zabalit ty nejdůležitější věci. Vysoká kvalita bund vás bude podporovat po mnoho dalších sezón.

Podívejte se na péřové bundy La Sportiva v našem internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě máme mnoho výrobků od tohoto renomovaného italského výrobce. Péřové bundy se syntetickou výplní jsou ideální pro turistiku i seskoky v horách. Pokud tedy hledáte vysoce kvalitní výrobek, volba některého z modelů této značky bude trefou do černého. Kolekce zahrnuje jak pánské, tak dámské modely, takže si každý bude moci vybrat produkt dokonale odpovídající jeho schopnostem a preferencím.