top

Péřové bundy Black Diamond

Péřové bundy BLACK DIAMOND® nabízejí maximální pohodlí, teplo, ochranu a odolnost v těch nejnáročnějších venkovních podmínkách. Ať už lezeš po stěně, stoupáš po strmém svahu s lyžemi na zádech nebo se vydáváš na túru údolím, péřové bundy BD ti poskytnou nadprůměrné teplo a pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchová bunda Black Diamond do každého počasí

Hledáte bundu, která vám zajistí tepelný komfort při outdoorových aktivitách? Máte zájem pouze o nekompromisní řešení nejvyšší kvality? Pokud ano, Puchové bundy Black Diamond pro vás budou skvělou volbou! Kultovní americký výrobce používá pouze ty nejkvalitnější materiály a pokročilé technologie. Navíc produkty Black Diamond jsou vyrobeny proetickým a ekologickým způsobem. Peří použité k jejich plnění je certifikováno podle standardu Responsible Down Standard, který potvrzuje, že bylo získáno humánním způsobem. Vodoodpudivá impregnace je provedena technologií DWR, která neobsahuje škodlivé PFC!

Jaký model bundy si vybrat?

Chcete-li přesně odpovědět na tuto otázku, je třeba vzít v úvahu dvě věci. V jakých teplotách budu používat svou novou péřovou bundu Black Diamond? Budu ho nosit i za mokra? To je nesmírně důležitá informace. Přírodní prachové peří, které je vynikajícím izolantem, není přizpůsobeno pro použití ve vysoké vlhkosti. Jakmile bunda zmokne, ztratí své vlastnosti a v polních podmínkách může trvat i několik dní, než uschne. V případě vysoké vlhkosti jsou nejlepší volbou syntetická řešení. Bundy Black Diamond používají izolaci PrimaLoft®. Ty poskytují dobrou ochranu před chladem a jsou stlačitelné, takže bundu můžete nosit jako malé balení. Pokud však pro vás vlhkost nepředstavuje problém, protože plánujete používat novou bundu při extrémně nízkých teplotách, vyplatí se sáhnout po péřovém modelu. Puchové bundy Black Diamond se budou dobře chovat v extrémních podmínkách, protože jejich náplň má velmi vysokou plnivost mezi 700 a 800 cuin!

Puchové bundy Black Diamond v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete široký výběr péřových bund od společnosti Black Diamond. Podle svých plánů si můžete vybrat lehký model, který bude vhodný téměř po celý rok, nebo technickou parku, která vás nezklame ani ve vysokých horách. Nejvyšší kvalita zpracování, pozornost věnovaná detailům a funkční izolace jsou zárukou tepelného komfortu při vašem úsilí! Kolekce zahrnuje pánské i ženské péřové bundy Black Diamond. Ať už si vyberete jakýkoli model, tento splní vaše očekávání.