top

Pánské turistické sandály

Pánské turistické sandály jsou konstrukcí, bez které si lze jen těžko představit pohodlné letní aktivity. V 8a.cz najdete řešení od špičkových značek: Teva, Lizard, Merrell, The North Face...
Zobrazení Mřížka Seznam

88 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Turistické sandály Lizard Hike - skin grey

  wish list

 2. -25%
  Turistické sandály Lizard Hike - etno ash grey

  wish list

 3. -25%
  Sandály Lizard Ride II H2O - bluish

  wish list

 4. -31%
  Sandály Source Gobi - iceberg grey

  wish list

 5. -32%
  Sandály Source Stream - iceberg grey

  wish list

 6. -35%
  Turistické sandály Lizard Hike - smoked/olive

  wish list

 7. -35%
  Turistické sandály Lizard Hike - blue/atlantic

  wish list

 8. -35%
  Turistické sandály Lizard Trail - midnight blue

  wish list

 9. -25%
  Turistické sandály CMP Almaak - seppia

  wish list

 10. -44%
  Turistické sandály Merrell Alpine Strap - camel

  wish list

 11. -25%
  Sandály Chaco Z/1 Classic - tetra moss

  wish list

 12. -24%
  Turistické sandály Chaco Z/Cloud - gush rust

  wish list

 13. -25%
  Sandály Chaco Z/Cloud - serpent navy

  wish list

 14. -45%
  Sandály Teva Hurricane Utlix - dark olive

  wish list

 15. -45%
  Turistické sandály Teva Zymic - black/sunflower

  wish list

 16. -25%
  Turistické sandály Teva Zymic - black

  wish list

 17. -45%
  Sandály Teva Hurricane Drift - burnt olive

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

88 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské turistické sandály jsou ideální do horkého počasí

Konstrukce sandálů je tu s námi již tisíce let a poskytuje pohodlné větrání kolem nohy, které vás ochrání před přehřátím. To vám zpříjemní každodenní túry i lehčí výlety po turistických stezkách. Pánské turistické sandály obuté na léto jsou nejlepším řešením, když jsou vysoké teploty neudržitelné a nechcete zažít přehřátí. Univerzálnost této konstrukce vám umožní používat ji každý den ve městě, při výletech do terénu, na kajaku nebo na pláži. Obecně všude tam, kde je příliš teplo na uzavřené boty.

Pánské turistické sandály - pohodlné tlumení

Turistické sandály nabízejí optimální tlumení i přes svůj minimalistický design. Obvykle je to důsledek umístění vrstvy pěny EVA v mezipodešvi. Jejím úkolem je tlumit nárazy způsobené během túry, což chrání klouby před rychlým vyčerpáním. To samozřejmě neznamená, že jsou tyto pánské turistické sandály vhodné na hrbolatou horskou stezku, ale na lehčí túry a do města se hodí. Podrážky modelů, které najdete na 8a.cz, se vyznačují také odpovídajícím stupněm propracovanosti. Jsou bud vyvinuty společností Vibram®, nebo využívají vlastní řešení značky, například M-Select™ Grip nebo klasické gumové směsi. Pánské sandály budou díky podrážce nabízejí bezpečnou přilnavost. Stejně praktické jsou i ve městě a na kluzkém povrchu při pěších túrách. Některé podrážky mají navíc speciální protiskluzovou úpravu, která se vám bude hodit při pobytu u vody.

Konstrukce pánských turistických sandálů

Značkové boty, se kterými se setkáte na 8a.cz, mají často svršek vyroben z kůže. Tvoří ho pásky a dodává pánským turistickým sandálům tradiční charakter. Jejich úkolem je zajistit stabilitu modelu při pěší turistice, což zlepšuje dynamiku pěší turistiky. Kůže má zároveň dostatečnou prodyšnost, takže vlhkost z míst kontaktu s pásky bude dostatečně odváděna. To vám usnadní udržení příjemného suchého klimatu, což zvýší potěšení z každého vašeho kroku. Místo kůže používají výrobci na pásky také syntetické materiály. Obvykle se jedná o polyester nebo polyamid, které mají rychleschnoucí vlastnosti. To znamená, že turistické sandály, ve kterých se používají, odvádějí přebytečnou vlhkost, která se během túry nahromadí.

Pánské turistické sandály nabízejí nezbytnou stabilitu

Pásky sandálů se zapínají na suchý zip, přezky nebo stahovací šňůrky. Výběr konkrétního řešení závisí na vašich preferencích, ale vždy si můžete být jisti, že zajistí vysokou stabilitu obuvi. Díky tomu vám turistické sandály během túry nespadnou z nohy, což přispívá k maximálnímu pohodlí.