top

Pánské turistické sandály

Pánské turistické sandály jsou konstrukcí, bez které si lze jen těžko představit pohodlné letní aktivity. V 8a.cz najdete řešení od špičkových značek: Teva, Lizard, Merrell, The North Face...
94
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 94

na stránce
 1. -10%
  Sandály Source Stream - chess black

  wish list

 2. -15%
  Turistické sandály Columbia Sandal - black/red

  wish list

 3. -30%
  Turistické sandály Teva Terra Fi 5 Sport - dark grey

  wish list

 4. -15%
  Sandály Columbia Sandal - ti grey steel/steam

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 94

na stránce

Pánské turistické sandály jsou ideální do horkého počasí

Konstrukce sandálů je tu s námi již tisíce let a poskytuje pohodlné větrání kolem nohy, které vás ochrání před přehřátím. To vám zpříjemní každodenní túry i lehčí výlety po turistických stezkách. Pánské turistické sandály obuté na léto jsou nejlepším řešením, když jsou vysoké teploty neudržitelné a nechcete zažít přehřátí. Univerzálnost této konstrukce vám umožní používat ji každý den ve městě, při výletech do terénu, na kajaku nebo na pláži. Obecně všude tam, kde je příliš teplo na vestavěnou obuv.

Pánské turistické sandály jsou pohodlně odpružené

Turistické sandály nabízejí optimální odpružení i přes svůj minimalistický design. Obvykle je to důsledek umístění vrstvy pěny EVA v mezipodešvi. Jejím úkolem je tlumit nárazy způsobené během túry, což chrání klouby před rychlým vyčerpáním. To samozřejmě neznamená, že jsou tyto pánské turistické sandály vhodné na hrbolatou horskou stezku, ale na lehčí túry a do města se hodí. Podrážky modelů, které naleznete v. 8a.czPodrážky modelů, které najdete v našem obchodě, jsou také na odpovídající úrovni. Jsou bud vyvinuty společností Vibram®, nebo využívají vlastní řešení značky, například M-Select™ Grip nebo klasické gumové směsi. Pánské sandály budou díky podrážce bezpečně držet na zemi. Stejně praktická je i ve městě a na kluzkém povrchu při pěších túrách. Některé podrážky mají navíc speciální protiskluzovou úpravu, která se vám bude hodit při pobytu na vodě.

Konstrukce pánských turistických sandálů

Značkové značky obuvi, se kterými se setkáte ve 8a.cz. Svršek je často vyroben z kůže. Tvoří řemínky a dodává pánským turistickým sandálům tradiční charakter. Jejich úkolem je zajistit stabilitu modelu při pěší turistice, což zlepšuje dynamiku pěší turistiky. Kůže má zároveň dostatečnou prodyšnost, takže vlhkost z míst kontaktu s řemínky bude dostatečně odváděna. To vám usnadní udržení příjemného suchého klimatu, což zvýší potěšení z každého vašeho kroku. Místo kůže používají výrobci na řemínky také syntetické materiály. Obvykle se jedná o polyester nebo polyamid, které mají rychleschnoucí vlastnosti. To znamená, že turistické sandály, ve kterých se používají, odvádějí přebytečnou vlhkost, která se během túry nahromadí.

Pánské turistické sandály nabízejí nezbytnou stabilitu

Pásky sandálů se zapínají na suchý zip, přezky nebo šňůrky se stoperem. Výběr konkrétního řešení závisí na vašich preferencích, ale vždy si můžete být jisti, že zajistí vysokou stabilitu obuvi. Díky tomu vám turistické sandály během túry nespadnou z nohy, což přispívá k maximálnímu pohodlí.