top

Pánské rukavice bez prstů

Pánské rukavice bez prstů jsou skvělou volbou pro lezení. Chrání vaše ruce při jištění partnera i při výstupu na vrchol. Hodí se také při zdolávání obtížných via ferrat.
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Rukavice na kolo ION Traze Short - black

  wish list

 2. -25%
  Cyklistické rukavice Maloja Reed - moonless

  wish list

 3. -26%
  Rukavice Stubai Eternal 3/4 Finger Gloves

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské rukavice bez prstů - specializované použití

Ruce se při lezení často odřou. Správnými rukavicemi tomu však můžete předejít. Chrání vaše ruce při kontaktu se skálou nebo při jištění. Konstrukce s otevřenými prsty umožňuje snadnou manipulaci s vybavením. Proto nebude problém sáhnout po karabině a otevřít její zámek. V naší nabídce najdete modely, které jsou ideální i na via ferraty. Chrání vaše ruce při zdolávání skal a ferrat. Kontakt s ocelovými lany nepoškodí vaši pokožku, což by rozhodně mělo negativní dopad na vaše pohodlí během aktivity.

Konstrukce pánských rukavic bez prstů

Návrháři těchto typů modelů používají materiály, které jsou odolnější vůči poškození. To je důležité, protože rukavice musí dobře odolávat kontaktu s lanem nebo skálou. Použití vhodných vláken znamená, že rukavice budete moci používat k ochraně rukou i při dalších horolezeckých výpravách. Použité materiály zajišťují prodyšnost. Pánské rukavice bez prstů odvádějí vlhkost, která vzniká v oblasti rukou v důsledku námahy. Díky tomu zůstane klima u pokožky dlouho příjemně suché. Návrháři při konstrukci těchto modelů používají syntetické tkaniny a také přírodní kůži, která zajišťuje cirkulaci vzduchu. Kromě toho často zpevňují oblast úchopu. Je nejvíce vystavena oděru. Díky rukavicím tohoto typu se můžete vyhnout poškození kůže na rukou při zdolávání obtížnější cesty nebo při jištění partnera na skalách.

Výhody pánských rukavic bez prstů

Pro dostatečné pohodlí mají rukavice design, který zajišťuje skvělé padnutí do ruky. To je důsledek správného střihu a roztažení modelu. Pánské rukavice bez prstů mají také nastavitelnou manžetu. Díky tomu celý model správně sedí na zápěstí a zvyšuje tak pohodlí při používání. Vnitřní část rukavic byla rovněž navržena tak, aby podporovala přilnavost. Konstrukce materiálu umožňuje stabilně držet další prvek a zároveň mířit na vrchol. Tyto modely mají odhalené prsty, díky čemuž není omezena volnost pohybu. Můžete tak pohodlně provádět četné operace s lanem. Náš obchod nabízí vysoce kvalitní modely od špičkových outdoorových výrobců.