top

Pánské pětiprsté rukavice

Pánské pětiprsté rukavice jsou navrženy tak, aby udržely ruce v teple a zaručily pohodlné manuální činnosti při nízkých teplotách. Vyberte si z široké nabídky běžných i sportovních modelů.
134
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 134

na stránce
 1. -15%
  Lyžařské rukavice Kombi Intrepid Glove - black

  wish list

 2. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gisor AS - black

  wish list

 3. -5%
  Rukavice Mechanix Specialty Grip - black

  wish list

 4. -30%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 5. -18%
  Lyžařské rukavice Montura Ski Light Glove - black

  wish list

 6. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gofried AS AW - black

  wish list

 7. -30%
  Rukavice Ziener Innerprint Touch - black

  wish list

 8. -30%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

 9. -10%
  Lezecké rukavice Grivel Vertigo
  Lezecké rukavice Grivel Vertigo
  2 262 Kč 2 514 Kč

  wish list

 10. -18%
  Skialpové rukavice Dynafit Mercury DST Glove - ocean

  wish list

 11. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gunar GTX - black/magnet

  wish list

 12. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Glyxus AS - black

  wish list

 13. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Getter AS AW - black

  wish list

 14. -5%
  Rukavice Ortovox High Alpine Glove - blue lake

  wish list

 15. -30%
  Lyžařské rukavice Arcteryx Sabre Glove - black

  wish list

 16. -18%
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - firecracker

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 134

na stránce

Kdy nosit pánské pětiprsté rukavice?

Zimní aktivity na horách jsou stále oblíbenější. Destinace již dávno přesáhly hranice země. Požitek z lyžování na zasněžených svazích si můžete užívat po celý rok. Pánské pětiprsté rukavice jsou navrženy tak, aby v žádném případě nesnižovaly vaše pohodlí a neomezovaly vás při vašich aktivitách. Nízké teploty, zejména pokud působí na kůži delší dobu, způsobují nejen podchlazení, ale přispívají také ke zhoršení stavu organismu. Rukavice jsou skvělým způsobem, jak se chránit před negativními účinky dlouhodobého vystavení rukou zimním podmínkám. Díky své konstrukci modely dobře izolují od chladu a neomezují volnost pohybu prstů. Velmi široký sortiment a výběr jsou zárukou, že si každý vybere něco pro sebe.

Zlepšete tepelný komfort svého těla nošením pánských pětiprstých rukavic

Objevování nových míst v horách, lyžování na sjezdovkách nebo zdolávání zasněžených svahů je skutečným potěšením. Pokud se nechcete vzdát ani při velmi nízkých teplotách a chcete si udržet ruce ve skvělé kondici, nasadte si pánské pětiprsté rukavice. Postarají se o to, že nnebudete pociťovat nepříjemný chlad a zlepší váš komfort při různých činnostech. Díky různým technickým řešením se starají o udržení tepelného komfortu i při dlouhodobém působení nízkých teplot. Výrobci používají syntetický izolační materiál, aby zajistili, že rukavice udrží vaše ruce v teple. Materiály jsou vždy vybírány tak, aby celek výborně zajišťoval prodyšnost.

Pánské pětiprsté rukavice s membránou a softshellem

Efektivní transport vlhkosti ven, zajištění tepla a udržení příjemného klimatu u pokožky jsou nejdůležitějšími úkoly základních variant, ve kterých jsou na trhu k dispozici pánské pětiprsté rukavice. V dnešní době má však uživatel na výběr z různých modelů rukavic s mírně odlišnými vlastnostmi. Například lyžařské rukavice se vyznačují speciálně navrženou konstrukcí úchopové části, takže jsou schopny podporovat pohodlné držení holí. Další funkcí je možnost nastavení obvodu manžet. To umožňuje rychlé a stabilní nastavení celého zařízení ze zápěstí. Pokud se však rozhodnete navléknout si rukavice ve vlhkém prostředí, když venku prší a vy se obáváte, že by vám rukavice mohly promoknout, sáhněte po modelech, které nepropouštějí vlhkost dovnitř. Konstrukční prvek, kterým je membrána, dokonale zabraňuje pronikání vody pod materiál. Takový doplněk je u lyžařských rukavic téměř standardem. Při této činnosti je uživatel vystaven přímému kontaktu se sněhem. Softshellové varianty poskytují vynikající ochranu před větrem. Konstrukce s pěti prsty poskytuje bezkonkurenční pohodlí a nebrání manuálním úkonům, takže můžete snadno rozepnout zip bundy nebo batohu, zavázat si boty a ovládat horské vybavení.

Pánské pětiprsté rukavice

Pro aktivní nošení se skvěle hodí speciální lyžařské nebo horské pětiprsté rukavice pro muže. Kdo hledá městský model s ležérním charakterem, najde v nabídce obchodu ideální model. 8a.cz nabídka najde model ideální pro tento účel. Na každodenní procházky se hodí i ležérnější vzory, které nejen dobře izolují od chladu, ale budou také velmi stylovým doplňkem vašeho zimního oblečení. Designéři dbali nejen na vizuální vlastnosti vnějšího materiálu, ale také na měkkou povrchovou úpravu uvnitř. Strana, která přichází do přímého kontaktu s pokožkou, má příjemnou texturu, která minimalizuje riziko podráždění v oblasti rukou, a tím i pohodlí při používání.