top

Pánské mikiny na 1/2 zip

Mikiny s 1/2 zipem obepínají tělo mužů příjemným materiálem, který zajišťuje co nejpohodlnější pocit v různých podmínkách. Fungují dobře jako svrchní oblečení, ale také jako další vrstva.
101
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 101

na stránce
 1. -5%
  Fleecova mikina Invo-8 VentureLite Mid HZ - blue

  wish list

 2. -18%
  Běžecká mikina Rab Sonic LS Tee - beluga

  wish list

 3. -10%
  Mikina The North Face 100 Glacier 1/4 Zip - tnf black

  wish list

 4. -18%
  Mikina Montura Thermal Grid Anorak - teal blue

  wish list

 5. -10%
  Běžecká mikina Inov-8 Train Elite Mid LSZ - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 101

na stránce

Pánské mikiny na 1/2 zip doplní váš styling o funkční výhody

Při pobytu venku je velmi důležitá správná podpora oděvu. Mikiny s 1/2 zipem pro muže vám pomohou zvýšit vaše cíle na úroveň úspěchu. Každá činnost, místo aby přinášela uspokojení, může být zatěžující, pokud oblečení nepodporuje efektivitu úsilí. Změnit tento stav není vůbec obtížné. Stačí sáhnout po modelech, které mají mezi svými přednostmi vlastnosti technického oblečení. Pokud rádi trávíte čas venku v uvolněném prostředí, poohlédněte se po neformálních variantách. Poutavé barvy a originální vzory zpestří váš outfit. Pokud se chystáte lézt ve vysokých horách, měli byste zvolit specializované modely, například ty od TNF Advanced Mountain Kit FutureFleece

Pánské mikiny na 1/2 zip mají mnoho vzhledů

Punčochy s polodlouhými zipy mohou nositelku různými způsoby podpírat. V závislosti na materiálech použitých k ušití modelů mají mikiny mírně odlišné vlastnosti. Výhody závisí na mnoha faktorech. Při výběru návrhu, který nejlépe splňuje vaše konkrétní očekávání, lze například zohlednit materiál. Fleecové varianty zahřívají a nezpůsobují nepohodlí. Dobře se hodí i jako vrstva pod membránovou bundu. Obvykle se používá přiléhavý střih, který se neshrnuje pod dalším oblečením. Interakce mezi jednotlivými vrstvami je pak mnohem lepší. Oblíbené jsou také mikiny se zipem 1/2 pánského těla podporující double. Takového efektu výrobci dosahují vytvářením tzv. hybridů, tj. mikin vytvořených kombinací několika různých látek. Jsou sestaveny tak, aby zaručovaly požadovanou podporu jednotlivých částí těla. V místech, kde jsou tepelné ztráty větší, je použita teplejší tkanina a v kritických částech vystavených přehřátí prodyšnější a účinnější odvod vlhkosti.

Halenky s 1/2 zipem - pánské modely s mnoha výhodami

Při výběru svrchních oděvů je třeba myslet na rozsah jejich použití. Vaše rozhodnutí by měly ovlivnit konfigurace, ve kterých se bude nosit. Mikiny s 1/2 zipem se díky tomu, že nemají zip ve spodní části, lépe hodí pod další vrstvy oblečení a podobně jako modely s celozipem nabízejí určité možnosti regulace úrovně větrání. Výrobci je často obohacují o kapuce, aby se uživatel kromě zakrytí těla mohl postarat také o tepelný komfort hlavy. Co dalšího se bere v úvahu při vytváření návrhů? Zřejmě kapsy oceňované v terénu. Klasickým řešením jsou dvě boční kapsy, ale často se objevují i mikiny s náprsní kapsou nebo klokaní kapsou.

Pánské mikiny na 1/2 zip lze nosit v různých částech roku

Široká nabídka variant z různých materiálů v různých konfiguracích je sortiment, ze kterého si můžete vybrat modely pro různé části roku. Konstrukce tohoto typu oděvu umožňuje použití jako samostatného svrchního oděvu i jako dodatečné podpory pro další vrstvy technického oblečení. Záleží jen na vás, který si vyberete a kdy a v jaké kombinaci ho budete nosit. Žádná omezení nevyplývají ze střihu, ale ani z celkové konstrukce mikiny.