top
Hlivice Varšava - BatoregoVaršava - BurakowskaKatovice

8A.PL – turistický obchod
Hlivice

Adresa

Stanisława Witkiewicza 6

44-100 Hlivice

Polsko

Otevírací doba

Pondělí10:00 - 18:00

Úterý10:00 - 18:00

Středa10:00 - 18:00

Čtvrtek10:00 - 18:00

Pátek10:00 - 18:00

Sobota9:00 - 17:00

Nedělezavřeno

Mimořádná otevírací doba

Pondělí 15 srpen - zavřeno

Outdoorový obchod
s charakterem

Outdoorový obchod - uvnitř

Outdoorový obchod
s charakterem

Hlivice – outdoorový obchod uprostřed velké
aglomerace
Zvažujete nákup nových lezeckých bot nebo byste potřebovali spíše pohodlné turistické kalhoty nebo si chcete jen prohlédnout bundy do deště? Hledáte spolehlivé horolezecké vybavení nebo něco na kempování? Neváhejte a udělejte první krok směrem k velkému outdoorovému dobrodružství! Navštivte Hlivice – outdoorový obchod 8a.pl a přesvědčte se, jak vypadá technické oblečení a profesionální vybavení v reálu. Měřte, zkoušejte, srovnávejte! Naši zaměstnanci Vám pomůžou vybrat to, co zrovna potřebujete nebo zvolit vhodnou velikost..

Horolezecký obchod

Jsou Vaší vášní těžko přístupné vrcholy, a s každým dalším cílem míříte stále výše? Při prozkoumávání Alp, Kavkazu nebo Himaláje není prostor na kompromisy! Než přijmete další výzvu, tak se k nám zastavte pro spolehlivé mačky, cepíny a další horolezecké vybavení. Stal se Váš koníček Vaší prací? V tom případě pro Vás máme lezecké vybavení pro práce ve výškách.

Horolezecký obchod

Obchod s vybavením pro turistiku a kempování

Máte rádi turistiku nebo milujete kempování? Před dlouho plánovaným výletem nebo kempováním se nejprve vydejte směrem na Gliwice a navštivte turistický obchod 8a.pl. Vyzkoušejte si batohy, prohlédněte si spacáky a srovnejte různé varianty stanů, které Vám umožní vychutnat si noc daleko od civilizace. Investujte do nejlepšího trekového vybavení a vyrazte s ním do přírody!

Obchod s vybavením na kempování

Obchod s lezeckým vybavením

Postrádáte něco ve Vašem horolezeckém vybavení nebo by se už hodilo vyměnit staré za nové? V tom případě jste nemohli trefit lépe! V 8a.pl najdete vše, co budete k zdolávání vertikálních cest potřebovat. Naši prodavači Vám pomohou s výběrem lezeckých bot, lan nebo karabin,, se kterými hladce porazíte gravitaci.

Obchod s lezeckým vybavením

Obchod s běžeckým vybavením Hlivice

Není důležité, jaký je Váš běžecký cíl – prvních 30 minut běhání v horách, horský maratón nebo opravdový ULTRA – nezůstávejte pozadu za Vašimi cíli a soupeři.! Navštivte obchod s běžeckým vybavením 8a.pl a vyberte si běžecké boty, ponožky, batohy, vesty, hole, soft flasky nebo běžecké kompresní návleky těch nejlepších světových výrobců. Prohlížejte, zkoušejte a vybírejte v klidu a bez spěchu tak, abyste si pak mohli nasadit vhodné tempo.

Obchod s běžeckým vybavením

Obchod s lyžařským vybavením – skitourový

Toužíte mít skitourové lyže, které budou následovat Vaši vášeň? Sháníte spolehlivé skitourové mačky? Obchod 8a.pl je místo, kde najdete mnohem více, než jen vynikající skitourové vybavení a boty. Najdete zde také komfortní oblečení na Vaše fascinující výšlapy a bláznivé sjíždění horských svahů: lyžařské bundy, lyžařské kalhoty nebo termoprádlo.

Obchod se skitourovým vybavením

Trekové boty

I když se často necháváte unášet cestovatelskou fantazií, přesto je dobré zůstat nohama na zemi. Turistické boty předních světových značek Vám zajistí pevný krok i v tom nejtěžším terénu. V našem kamenném obchodě 8a.pl najdete boty vhodné jak na vysokohorskou turistiku, tak i na pohodlné procházení se cestičkami v Beskydech. Nechybí boty s membránou GORE-TEX®, podrážkou Vibram a jinými pokročilými technologiemi. Vyberte si své trekové boty a přesvědčte se sami, kam Vás Vaše nohy ponesou!

Boty na hory - obchod

Další služby

Profesionální outdoorový obchod

Profesionální poradenství

Stále se nemůžete rozhodnout, jaké vybavení a oblečení je pro Vás to pravé? Naši prodavači jsou zde pro to, aby Vám vždy a se vším vždy odborně poradili.

Instalace skitourového vázání

Instalace skitourového vázání

Už máte skitourové lyže a vázání? Naši odborní pracovníci Vám je spojí do jednoho funkčního celku. V servisním středisku 8a.pl pracujeme s originálními šablonami.

Boty na hory

Podívejte se na turistické boty

Chcete, aby si Vaše turistické boty vedly v horách opravdu dobře? Díky speciální dráze na testování bot zjistíte přímo v obchodě, jak se boty budou chovat v terénu.