top

Nesmeky Climbing Technology Ice Traction Plus - 38-40

795 Kč 982 Kč
-19% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus jsou ideální pro lehčí zimní cesty. Optimálně přizpůsobené většině zimní obuvi a nabízející maximální pohodlí při používání.

Vynikající turistické nesmeky Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus si vybírá mnoho lidí, kteří občas potřebují dodatečnou přilnavost při zimních túrách. Jsou ideální do nižších poloh hor, na lesní cesty, do zasněžených parků a dokonce i do ulic, když náhlý příval zimy promění celé město v kluziště. Díky fantastickému designu lze tento model použít s většinou bot, včetně poměrně měkkých turistických nebo zimních modelů. Při balení zabírají velmi málo místa, takže se pro ně v batohu vždy najde místo. Jsou ideální jako ochrana v případě náhlého náledí na stezce nebo na kratších úsecích, kde je potřeba větší přilnavost.

Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus je další edice tohoto mimořádně oblíbeného modelu. Kromě drobných úprav konstrukce došlo také ke změně materiálu. Použití vysoce kvalitní nerezové oceli zajišťuje jejich vysokou pevnost a odolnost při použití v náročných podmínkách. Skutečným rozdílem je však mechanismus zabraňující hromadění sněhu! Kloub umístěný mezi předními zuby chrání proti ulpívání sněhu stejně účinně jako tomu je u "plnohodnotných" maček. Nahromadění sněhu pod podrážkou skutečně zvyšuje riziko uklouznutí, protože tato "koule" se může rychle stát vyšší než zuby maček a bránit jim v zakousnutí do země. Konstrukce, která pracuje a ohýbá se spolu s podrážkou boty při každém kroku, odpuzuje sníh a účinně před ním chrání.

Nesmeky CT Ice Traction Plus splňují požadavky směrnice 2016/425 a příslušných ustanovení normy EN 893:2010 pro osobní ochranné prostředky kategorie II a jako "protiskluzové návleky na boty" mají označení CE.

Mačky Ice Traction Plus mají 11 středně velkých zubů (cca 1,5 cm), které zajišťují dostatečnou trakci na ledu a ve zmrzlém sněhu. Jsou také podpořeny dvěma malými zuby pod předním panelem spony. Toto uspořádání účinně zabraňuje prokluzování v zimních podmínkách. Mačky jsou k botám připevněny systémem robustních řetízků, které jsou připevněny k pružnému pásku. Díky němu spočívá nasazování maček v jejich přetažení přes boty a zapnutí pásku na suchý zip. Celá operace trvá několik sekund a probíhá velmi hladce, díky čemuž lze Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus rychle nasadit i na krátkých zledovatělých úsecích trasy. Flexibilita tohoto řešení umožňuje použití nesmeků téměř s každou obuví, od typických trekových modelů až po velmi měkkou turistickou a zimní obuv.

Skvělou vlastností nesmeků je jejich kompaktní velikost při sbalení. Po vložení do přiloženého přepravního pouzdra se snadno vejdou i do toho nejmenšího batohu, díky čemuž budete vždy připraveni na zledovatělé a zasněžené cesty.

Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus - klíčové vlastnosti:

  • 11 velkých zubů a dva menší zuby zajišťují dobrý záběr na ledu a zmrzlém sněhu;
  • Řetězy a zuby vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli se vyznačují vysokou odolností;
  • Systém snadného nazouvání, který se skládá z elastického prvku a suchého zipu, umožňuje rychlé nazouvání a vyzouvání;
  • Perfektně se hodí pro mnoho modelů zimních bot;
  • Vyrábí se ve velikostech odpovídajících velikosti obuvi;
  • Součástí sady je praktické přepravní pouzdro.


Rozměry pouzdra: cca 16 x 10 x 9 cm

Hmotnost: přibližně 524 g

Symbol: 4I895C0 


Velikost US Velikost obuvi EU Velikost obuvi

M (zelená) 6-7,5 38-40

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 4I895C0V10
Barva zelený
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Climbing Technology - Ice axes and Crampons
Hmotnost ~ 530 g (size L)

Climbing Technology Ice Traction Plus - Hodnocení zákazníků

0.0