top

Nepromokavé ponožky Bridgedale

Nepromokavé ponožky Bridgedale jsou kolekcí specializovaných outdoorových ponožek s membránou. Modely připravené do deštivých a blátivých podmínek dokonale chrání před vniknutím vody dovnitř ponožek.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Voděodolné ponožky Bridgedale

Voděodolné ponožky Bridgedale mají třívrstvou konstrukci. Na vnější straně jsou použita silná nylonová vlákna, pod nimi je umístěna tenká membrána a vnitřní strana ponožek je zakončena na dotek příjemnou merino vlnou. Všechny vrstvy byly spojeny dohromady, takže noha je v suchu a má vysoký tepelný komfort. Nepromokavé ponožky s membránou znamenají pohodlí v extrémních podmínkách.

Voděodolné ponožky Bridgedale StormSock se ideálně hodí pro různé aktivity

Ačkoli jsou všechny nepromokavé ponožky Bridgedale StormSock založeny na stejném designu, různý střih a tloušťka vám pomohou najít ideální střih pro vaši aktivitu. Extrémně krátké modely kotníčkových kalhot jsou ideální pro nejintenzivnější aktivity i pro jízdu na kole v teplejších dnech. Klasický střih nad kotník, takzvaný Boot, je optimální volbou pro vysoké trekové boty. Snadno zabraňují odřeninám a otlakům. Ponožky s membránou této výšky jsou nejuniverzálnější a těší se největší oblibě mezi všestrannými sportovci. Nejvyšší nepromokavé ponožky Bridgedale StormSock Knee, které sahají téměř pod kolena, jsou nejlepší volbou pro vysokohorské výzvy a pro chladnější období roku. Tloušťku ponožek můžeme také volit podle teploty. Podle toho, kdy je budeme používat, můžeme zvolit střední verzi Mid pro podzimní mrazy nebo dodatečně izolovanou verzi Heavy pro zimní mrazy.

Ponožky odolné proti vodě na trek, do hor i na kolo

Voděodolné ponožky s membránou Bridgedale StormSock poskytují vynikající ochranu proti vodě a zajišťují noze maximální pohodlí v dešti i ve sněhu. Účinná ochrana nohy před vnějšími podmínkami z nich dělá oblíbenou volbu jako nouzové ponožky, když se počasí pokazí a vaše boty zcela promoknou a vy máte před sebou ještě dlouhou cestu. Jsou také skvělou volbou pro jízdu na kole, protože umožňují chránit nohy před větrem a deštěm bez nutnosti používat chrániče. Mimořádně všestranné nepromokavé ponožky Bridgedale StormSock si můžete koupit na adrese 8a.cz.

Podívejte se také na kategorie:

Bridgedale Pánské ponožky Bridgedale Dámské ponožky Bridgedale Pánské nepromokavé ponožky Dámské nepromokavé ponožky