top

Nepromokavé bundy Black Diamond

Bunda do deště BLACK DIAMOND® nabízí širokou škálu modelů pro všechny milovníky outdoorových aktivit. Modely určené pro turistiku a horolezectví vás ochrání před deštěm a zároveň poskytnou pohodlnou prodyšnost!
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

na stránce
Vymazat

Black Diamond bunda do deště nejvyšší kvality

Hory mohou být stejně krásné jako nepředvídatelné. Proměnlivé počasí znamená, že při cestě za nimi musíme být připraveni na slunečné i deštivé počasí. Abyste se ochránili před promoknutím, vyplatí se sáhnout po bundách do deště Black Diamond Vysoká kvalita výrobků tohoto amerického výrobce nám poskytuje maximální podporu. Membránová konstrukce nás má chránit před srážkami, chladivým účinkem větru a zároveň zajistit příjemnou prodyšnost. Výběr správné bundy je proto při outdoorových aktivitách zásadní. Potřebujete model pro pěší turistiku nebo třeba pokročilý hardshell pro horolezectví? Ať už máte jakékoli plány, Black Diamond má ve své kolekci určitě model, který splní všechna vaše očekávání.

Na co se zaměřit při výběru bundy?

Jistě na parametrech membrány! Ne každý potřebuje nejmodernější modely dostupné na trhu. Pokud se vaše aktivity omezují na pěší turistiku nebo méně náročný treking, měli byste sáhnout po bundě do deště Black Diamond s jejich patentovanou membránou. Její konstrukce vám poskytne vysokou úroveň ochrany proti promočení a pohodlnou prodyšnost. Mnoho modelů vybavených systémem BD.dry™ má také flexibilní konstrukci, která vám umožní zachovat maximální volnost pohybu. Pokud se však pohybujete v exponovaném terénu, absolvujete dlouhé treky nebo jste horolezci, nejlepší volbou je výrobek s membránou GORE-TEX®, která je světoznámá. Poskytuje kompletní nepromokavou ochranu proti prochladnutí větrem. Vysoká úroveň prodyšnosti zajišťuje, že se pot, který se na pokožce vytvoří během intenzivního cvičení, účinně odpařuje. Black Diamond bundy do deště jsou také vybaveny mnoha praktickými řešeními. Díky nastavitelným kapucím, dobře umístěným kapsám a robustním materiálům jsou bundy stejně funkční jako odolné!

Black Diamond nepromokavé bundys v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů této americké značky. Od těch nejzákladnějších až po pokročilé konstrukce určené ke zdolávání horských vrcholů. Bez ohledu na to, který model si vyberete, získáte vysoce kvalitní výrobek splňující vaše očekávání. Kolekce zahrnuje pánské i dámské bundy do deště Black Diamond. Každý z nás tak najde ten správný model, který bude vyhovovat jeho potřebám.