top

Nepromokavé bundy Arcteryx

Pláštěnky ARCTERYX® jsou pokročilé modely s nejmodernější technologií. Maximální ochrana před srážkami při venkovních aktivitách!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Nepromokavé bundy Arcteryx - záruka spolehlivosti

Kanadská značka Arcteryx je bezpochyby jedním z nejuznávanějších výrobců outdoorového oblečení. Díky nejvyšší kvalitě zpracování a použití jen těch nejlepších technologií jsou její výrobky volbou nejnáročnějších turistů a profesionálů. Bunda do deště Arcteryx vám poskytne maximální úroveň ochrany před deštěm. Používají pouze plně voděodolné membrány, takže zaručeně udrží vaši pokožku v suchu i v těch nejsilnějších lijácích. Pláště jsou propracované do nejmenších detailů, aby membrána lépe fungovala. Prémiová nepromokavost bez PFC a podlepené švy jsou u těchto pokročilých bund standardem.

Moderní membrány pro maximální ochranu

Bundy do deště Arcteryx jsou z nějakého důvodu vybírány pro nejnáročnější horské expedice. Kombinace robustních svrchních materiálů a membrán z řady GORE-TEX® poskytuje maximální ochranu proti srážkám. Moderní membrány také umožňují ochranu před chladem způsobeným větrem. Další jejich klíčovou vlastností je vysoká prodyšnost. Díky němu se účinně odpařuje pot, který se během námahy tvoří na pokožce. Konstrukce s 2,5 a 3vrstvou membránou jsou také lehké a bundy lze sbalit do kompaktních rozměrů. Bundy do deště Arcteryx jsou také plné praktických funkcí. Odsazené kapsy, které umožňují použít bederní pás batohu nebo horolezecký úvazek? Jsou! Nastavitelné manžety a laminované zipy s pohodlnými úchyty? Tady! Jak je to s funkčními větracími otvory? Samozřejmě, že ano, bundy této renomované značky jsou zárukou podpory a pohodlí na cestě k vrcholům!

Arcteryx nepromokavé bundys v nabídce obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete množství značkových modelů. Od základních modelů určených pro turistiku až po pokročilé modely pro horolezce. Bez ohledu na účel použití poskytují 100% ochranu před deštěm. Na horských stezkách tak můžete zůstat v suchu díky pokročilým membránovým konstrukcím. Kolekce zahrnuje pánské i dámské bundy do deště Arcteryx. Ať už se rozhodnete jakkoli, sáhnete po produktu, který vám poskytne maximální podporu a nezklame vás.