top

Nástupové boty Dachstein

Turistické boty Dachstein® jsou modely vycházející z horolezecké obuvi pro horskou turistiku, via ferraty a lehké cesty po skalách a horách. Zaručují vynikající přilnavost k zemi.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Chůze v botách Dachstein - nejen cestou na stěnu

Na cestě od prvních přístupových bot k dnešku se tyto boty značně vyvinuly. Obuv této kategorie je určena nejen k tomu, aby umožnila relativně pohodlný přístup po stěně, ale aby se osvědčila i při delších trecích. Nástupové boty Dachstein jsou univerzální volbou. Díky jejich nízké hmotnosti je lze připnout k úvazku nebo uložit do batohu, když začnete pořádně lézt. Jejich konstrukce je však předurčuje k delším túrám s těžším batohem nebo k použití jako základní obuv na Via Ferrata. Výběr boty Dachstein, saháte po výrobku nejvyšší kvality, který vás nikdy nezklame!"

Moderní design s horskou DNA

Mnoho vlastností přístupových bot Dachstein je odvozeno od horolezeckých a trekingových modelů. Svršek z pružné a pevné kůže Perwanger® je doplněn extrémně lehkými, prodyšnými panely Cordura® odolnými proti roztržení. Místa, která jsou nejvíce náchylná k poškození při kontaktu s horninou, jsou chráněna gumovou botkou. Systém šněrování, který začíná téměř u špičky, zajišťuje, že lze svršek dokonale přizpůsobit noze. Nástupové boty Dachstein jsou vybaveny membránou GORE-TEX®. Ty chrání svršek před promočením a umožňují zachovat pohodlnou úroveň prodyšnosti. Co však v tomto případě stojí za pozornost, je podrážka. Je vyrobena z pryžové směsi Vibram® Pinter. Poskytuje velmi vysokou přilnavost na pevné skále. Směrový běhoun usnadňuje stoupání i klesání. V přední části boty je plochá stoupací zóna, která umožňuje stoupání v lehčím terénu. Úzký profil boty umožňuje přesné došlápnutí na malých schodech.

Nástupové boty Dachstein v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz Najdete si svůj model. Můžete si vybrat boty s nízkým nebo vysokým svrškem. Ženy i pánské nástupové boty Dachstein se vyznačují nejvyšší kvalitou! Pokročilá konstrukce je ideální pro Via Ferrata. Tuhost podrážky představuje dokonalý kompromis mezi tuhostí a odpružením. Když si vyberete nástupové boty Dachstein, získáte funkční konstrukci, kterou lze využít pro různé účely. Rychlý výstup na stěnu, nebo snad trek s těžším batohem? Ať už jsou vaše plány jakékoli, s přístupem k obuvi od tohoto uznávaného výrobce budete spokojeni.