top

Mystery Ranch

Mystery Ranch je značka, která se specializuje na výrobu batohů a bederních pásů. Její nabídka zahrnuje turistické, trekové, taktické a specializované batohy. Podívejte se na široký výběr propracovaných výrobků Mystery Ranch!
Filtry (2)
Filtry
 1. Turistika
 2. olivový
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

 1. -15%
  Turistický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - foliage
  Turistický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - foliage
  včetně DPH 5624 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4869 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 6669 Kč (-15%)

  wish list

 2. -15%
  Městský batoh Mystery Ranch In & Out 22 - hummus
  Městský batoh Mystery Ranch In & Out 22 - hummus
  včetně DPH 2439 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2399 Kč (+2%)
  Doporučená cena výrobce 2889 Kč (-15%)

  wish list

 3. -15%
  Trekingový batoh Mystery Ranch Terraframe 3-Zip 50
  Trekingový batoh Mystery Ranch Terraframe 3-Zip 50
  včetně DPH 10099 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 9749 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 11949 Kč (-15%)

  wish list

 4. -15%
  Taktický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - forest
  Taktický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - forest
  včetně DPH 5624 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4869 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 6669 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

Vymazat

Historie Mystery Ranch

Ačkoli samotná značka byla založena teprve v roce 2000 v Bozemanu v americké Montaně, vychází z dlouholetých zkušeností. Její batohy, tašky a doplňky se vyznačují vysokou funkčností, pohodlím a odolností. Zakladatelé značky Mystery Ranch, Dana Geason i Renee Sippel-Baker spolu pracují od roku 1978, kdy Dana zaměstnal Renee jako krejčího ve své společnosti Kletterwerks. Společnost se rychle rozrostla a specializovala se mimo jiné na brašny a obaly na fotoaparáty. V roce 1985 spolu založili další společnost, Dana Design. Brzy se stala jednou z nejznámějších značek ve světě výrobců batohů. Součástí této řady byl i batoh s vnitřním rámem ArcFlex, který jako první efektivně využíval vlastností různých materiálů k zajištění maximálního rozložení zátěže.

Na počátku 90. let byly batohy Dana Design symbolem pohodlí a špičkového zpracování. V době největšího rozmachu značky měla Dana v Montaně až tři továrny na batohy a prodávala je po celém světě. V roce 1995 se Dana a Renée rozhodli prodat firmu, odejít do důchodu a aktivně se věnovat lyžování a trekkingu. Brzy však zjistili, že stále chtějí mít podíl na trhu s batohy. V roce 2000 se zrodila značka Mystery Ranch Mnoho řešení pro batohy stále čekalo na své objevení. Rychle byly vyvinuty systémy NICE a SATL pro zvýšení komfortu. Na návrháře se obrátila také armáda s požadavkem na batohy pro speciální jednotky. Vývoj moderních taktických batohů umožnil implementaci moderních řešení, která se nyní používají i v mnoha turistických a trekingových modelech. Dnes jsou batohy této značky oceňovány v mnoha zemích světa pro svou vysokou odolnost a inovativní design, který poskytuje výjimečné pohodlí, ať jste kdekoli.

Jaké batohy najdete v nabídce Mystery Ranch?

Značka má mimořádně širokou nabídku batohů a bederních pásů, které jsou připraveny do extrémních podmínek. Největší výběr najdete mezi trekingovými a taktickými batohy a také mezi speciálními verzemi připravenými pro hasiče. Každý model je navržen tak, aby co nejlépe plnil svou funkci při dané činnosti. Batohy Mystery Ranch pro milovníky trekkingu představují především pohodlný nosný systém, který je ideální pro nejdelší výpravy. Množství kapes umožňuje optimální rozložení zavazadel. Taktické batohy se vyznačují mimořádnou odolností, díky níž jsou vysoce spolehlivé i v extrémních podmínkách. Nabídku doplňují batohy pro hasiče, které jsou ideální pro použití při hašení požárů. Designéři značky Mystery Ranch používají pro všechny tyto modely vysoce kvalitní materiály. Patří mezi ně ikonická Cordura®, která nabízí nadprůměrnou odolnost.