top

MX3 Aventure

MX3 Aventure je lyofilizované jídlo, gely a energetické tyčinky pro sportovce. Francouzská značka je odpovědí na stále rychlejší tempo života. V našem obchodě nabízíme široký výběr lyofilizovaných potravin.
0
výrobky
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.

Maximální rozmanitost MX3 Aventure – lyofilizované jídlo od tohoto výrobce se postará o vaše chuťové pohárky.

Mrazem sušená strava je dnes velmi oblíbená mezi milovníky horolezectví, horských expedic, trekkingu, ale i mezi námořníky a cestovateli. Stále častěji se k tomuto typu stravování obracejí také turisté. Výjimečná lehkost tohoto řešení znamená, že i do nejmenšího batohu se snadno vejde celodenní příděl. Francouzský výrobce MX3 Aventure vyniká lyofilizovanými pokrmy vyráběnými v široké škále příchutí. Díky tomu si můžete vybrat různé lyofilizované potraviny i na delší trek nebo expedici. Jeho lyofilizované potraviny zahrnují pokrmy z kuchyní celého světa, takže v nich najdete jak známá, nejjednodušší turistická jídla, tak i exotičtější chutě. Specialisté na přípravu jednotlivých pokrmů rádi sáhnou po indické, čínské a dokonce i tradiční francouzské kuchyni. Všechny jsou vhodně seskupeny, takže při přípravě výletního menu snadno najdete tu správnou snídani, lyofilizovaný oběd nebo chutný dezert. Výrobce MX3 Aventure nabízí také lyofilizované vegetariánské a speciální bio verze připravené ze speciálního ovoce a zeleniny.

MX3 Aventure – lyofilizované jídlo a zdravá výživa

Lyofilizace je proces rychlého odstranění vody z potravin při extrémně nízkých teplotách, takže se zachová většina výživových hodnot, aniž by bylo nutné používat mnoho konzervantů. Díky tomu je jídlo velmi výživné a snadno se připravuje. Je to skvělá alternativa k používání velkého množství konzervantů a je neuvěřitelně lehká. Stále více lidí se obrací k lyofilizovanému jídlu. Zpětná vazba od naprosté většiny z nich jasně ukazuje, že lyofilizované jídlo MX3 Aventure vyniká nad konkurencí díky fantastickému výběru dostupných příchutí a snadné přípravě.