top

Multimédia

Multimédia v sortimentu našeho internetového knihkupectví si získala srdce tisíců diváků po celém světě. Horské filmy jsou zajímavou nabídkou na dlouhé večery pro všechny milovníky hor.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Nejlepší filmy o horách

Filmy o horách patří do jedinečné kategorie filmové tvorby. Většina z nich vychází ze skutečných událostí a představuje nejdramatičtější i nejvznešenější okamžiky nejslavnějších horských výprav. Díky nim si můžeme alespoň na chvíli zkusit představit útrapy zdolávání nejvyšších vrcholů světa. Mnoho filmů zachycuje jak náročné podmínky panující ve vysokých horách, tak náročné přípravy, které někdy spotřebují ještě více energie než samotný útok na vrchol. Dobře zpracované snímky dokonale ukazují oběti a odříkání, které musí lidé podstoupit při zdolávání nejvyšších vrcholů světa. Filmy o horách jsou také vynikající záběry a snímky představující nezapomenutelné panorama s nejvyššími vrcholy. Po zhlédnutí některých titulů snadno rozpoznáme nejznámější vrcholy Himálaje nebo Alp. Vzpomínky na historické výpravy a lidské úspěchy v boji s přírodními živly poskytnou nejen zábavu, ale i poznání a emoce. Náš obchod nabízí také sady - film spolu s knihou. Je to perfektní nápad na dárek.

Filmy o horách v obchodě 8a.cz

V naší nabídce jsou nejlepší filmy o horách na světě. To jsou tituly, které si nejčastěji našly mnoho příznivců po celém světě. Mnohé z nich jsou považovány za klasiku, kterou by měl každý milovník hor alespoň jednou v životě zhlédnout. Filmy o horách ve vynikající kvalitě na DVD jsou skvělým dárkem i doplňkem vaší domácí filmotéky.