top

Městské batohy The North Face

Denní batohy The North Face® se skvěle hodí do školy, na každodenní nošení i jednodenní výlety. Pohodlné nošení díky širokým ramenním popruhům a dobrému systému nošení.
Zobrazení Mřížka Seznam

53 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Pánský batoh The North Face Borealis - orange/black

  wish list

 2. -20%
  Městský batoh The North Face Rodey - thyme

  wish list

 3. -25%
  Městsky batoh The North Face Kaban 2.0 - tnf black

  wish list

 4. -25%
  Batoh The North Face Commuter Pack L - tnf black

  wish list

 5. -25%
  Batoh na notebook The North Face Router - tnf black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

53 výrobky

na stránce
Vymazat

Městské batohy The North Face jsou vysoce odolné batohy do města

Jedna z předních amerických outdoorových značek již léta vytváří extrémně odolné, funkční a pohodlné batohy. Mezi širokou nabídkou produktů najdete nejuniverzálnější městské batohy The North Face. Nabízejí výjimečné pohodlí při každodenním používání a podporu páteře. Díky široké nabídce stylů a barev si jistě vyberete ten správný model. Takový, který vás odliší od ostatních ve škole, nebo jednoduše splyne s ostatními, když budete batoh používat ke každodenní práci. Na jedné straně výrazné a expresivní barvy, na druhé straně klidné a tlumené barvy, které se hodí jak ke sportovnímu každodennímu oblečení, tak k elegantnějšímu. U městských batohů nepochybně oceníte velké množství kapes, včetně kapes s organizéry, které vám umožní udržet pořádek i v tom nejmenším zavazadle. A také skvělý poměr kvality a ceny výrobku. Díky tomu můžete městské batohy The North Face používat jako školní modely.

Městské batohyTNF, které projdou každodenní zkouškou!

Každodenní používání batohu je spojeno s velkým opotřebením. Nejen popruhy, ale i mnoho dalších součástí musí být dostatečně pevné, aby unesly váhu. Patří mezi ně dno tašky a kapsy. Proto jsou batohy The North Face vyrobeny z materiálů odolných proti mechanickému poškození včetně oděru. Mnoho modelů je vyrobeno z polyesteru s vysokou hustotou až 600 denierů. Používá se zejména na tak citlivých místech, jako je spojení postroje s batohem a na jeho dně. Tím se výrazně snižuje riziko oděru nebo náhodného mechanického poškození při každodenní rutině.

O vaše pohodlí se stará pohodlný, dobře odpružený nosný systém, který městské batohy The North Face používají. V závislosti na modelu se liší, ale společným jmenovatelem je ve většině případů pěna tlumící nárazy. Tato pěna se používá nejen na ramenních popruzích, ale také v nosném systému. Nachází se zejména na místech, která jsou v přímém kontaktu s tělem, jako jsou lopatky a bedra. Díky dobře odpruženému nosnému systému batohy The North Face optimálně rozkládají hmotnost batohu. Rychleschnoucí polyester navíc účinně odvádí přebytečnou vlhkost, která se běžně tvoří při každodenních aktivitách. Díky tomu si můžete déle udržet příjemné klima kolem pokožky, což jistě oceníte v teplých letních dnech.

Městské batohy The North Face poskytují vysokou funkčnost

Modely používané ve městě by měly umožňovat rychlý a snadný přístup k nejpotřebnějším položkám. Proto bychom v něm měli snadno najít klíče, brýle, potřebné léky nebo druhou snídani. Četné přihrádky a kapsy umožňují přehledné zabalení věcí. Některé batohy The North Face nabízejí velmi praktickou kapsu, která je jakýmsi organizérem. Četné přihrádky umožňují udržet pořádek i v těch nejmenších prvcích našich každodenních zavazadel. Ty, kteří denně nosí počítač nebo důležité dokumenty, pravděpodobně zaujmou městské batohy TNF, které jsou k tomuto účelu určeny. Jsou vybaveny samostatnou kapsou, která je vhodně polstrovaná a vypolstrovaná, aby byla zajištěna maximální bezpečnost přenášené elektroniky.

Městské batohy The North Face v horském obchodě 8a.cz

V našem horském obchodě najdete široký výběr městských batohů. Jsou ideální pro každodenní použití a zaručují pohodlné nošení a používání. Bez problémů je však můžete využít i při víkendových výletech do hor nebo při aktivních výletech mimo město. Vyznačují se dokonalým přilnutím k tělu. Díky svému štíhlému designu neomezují váš pohyb. Batohy North Face jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů, takže vydrží každodenní opotřebení i zátěž v horách. Podívejte se do našich internetových a kamenných obchodů a najděte si ideální model pro vás.