top

Městské batohy Pacsafe

Městské batohy Pacsafe® jsou batohy s ochranou proti krádeži. Jsou ideální do města, přeplněné veřejné dopravy, obchodů - všude tam, kde by vaše zavazadla mohla být ohrožena krádeží.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Městské batohy Pacsafe kombinují řadu patentů proti krádeži

Mnoho lidí se možná ptá, zda existuje něco jako batoh proti krádeži? My vám odpovíme - rozhodně ano! V našem horském obchodě jsou navíc k dispozici městské batohy Pacsafe vybavené mnoha systémy proti krádeži. 8a.cz. Tato australská outdoorová značka se od 90. let specializuje na výrobu technologicky vyspělých batohů a tašek, které vyspělým způsobem chrání naše věci. To je možné díky mnoha vlastním patentům této značky, kterými jsou městské batohy Pacsafe vybaveny. Kromě pohodlí, skvělého střihu a technických materiálů nabízejí tyto batohy "něco", co nemají žádné jiné značky! Podívejte se, čím se batohy Pacsafe liší od ostatních modelů, a vyberte si model, který splní vaše očekávání!

Městské batohy Pacsafe jsou díky těmto řešením chráněny proti krádeži

V závislosti na modelu se setkáte s různými řešeními, která zajistí, že se váš batoh úspěšně ubrání nájezdům drobných zlodějů. Jedná se především o ochranu proti rozřezání látky a odstranění důležitých dokumentů. Ochrana proti rozepnutí zipů batohu, když stojíte v davu v metru, autobuse nebo ve frontě. A konečně ochrana proti okradení, například při zdřímnutí během několikahodinové cesty vlakem. Pokusíme se stručně probrat nejdůležitější patenty používané městskými batohy Pacsafe. Zvláštní pozornost si zaslouží materiál, ze kterého je batoh vyroben. Zejména jeho přední část. Jedná se o materiál eXomesh vyztužený ocelovou síťovinou, která zvyšuje ochranu proti krádeži prořezáním boků a přední části batohu. Naše zipy jsou chráněny systémem Roobar™. A pokud chcete navíc chránit zip před nechtěným otevřením, umožňuje toto zapínání připevnit další visací zámek.

Zipy Interlocking Zip® jsou vybaveny neodymovými magnety, které spojují zipy dohromady a zabraňují jejich rozpojení. Pokud si chcete zdřímnout - například ve vlaku - a váš batoh zůstane na nosiči zavazadel, použijte PopNLock. Je umístěn na jednom z ramenních popruhů a skládá se z robustního kovového kolíku, který se zasune do otočného knoflíku, aby se popruh náhodně neuvolnil. Takto můžeme batoh připevnit ke kovovým kolejnicím zavazadlového nosiče a v klidu zavřít oči. Rozpínání batohu bude vyžadovat trochu cviku! Městské batohy Pacsafe používají ramenní popruhy vyrobené technologií Carrysafe®, která zvyšuje ochranu proti pořezání díky dvěma vláknům z nerezové oceli. Kapsy organizéru jsou navíc vybaveny technologií RFIDsafe™, která chrání karty a doklady pomocí bezkontaktní technologie před krádeží dat nebo peněz.

Komu doporučujeme městské batohy Pacsafe?

Všem, kteří chtějí pohodlně a bezpečně přepravovat svá nejcennější zavazadla, doporučujeme především městské batohy Pacsafe. Batohy této australské značky lze používat jak pro každodenní použití, tak i během cestování jako praktický batoh. Skvěle navržená a promyšlená konstrukce je maximálně funkční. Četné kapsy vám umožní promyšleně, pohodlně a přehledně umístit všechna zavazadla. Vaše věci bezpečně chrání řada patentů. Mluvíme o nejdůležitějších dokumentech, ale i platebních kartách, noteboocích nebo cenných zavazadlech, která máte u sebe. Batohy Pacsafe jsou navíc velmi pohodlné. Díky minimalistickému designu a poutavým barvám jsou tyto modely ideální pro každodenní použití. Hodí se jak k elegantním outfitům, tak ke každodennímu nošení.

Batohy Pacsafe jsou díky svému pohodlnému systému nošení ideální pro pěší turistiku, služební cesty a dlouhá cestování. Nosný systém je vyroben z měkké a pružné pěny EVA, která se přizpůsobí tvaru našich zad. Díky tomu se batoh netlačí ani nemačká. Pokud není plně naložený, lze jej stlačit pomocí bočních kompresních popruhů. Zavazadla uvnitř jsou pak stabilizována. Pohodlné boční kapsy z pružného materiálu pojmou láhev s vodou, svačinu nebo pláštěnku. Prohlédněte si naši širokou nabídku batohů v našem obchodě horský obchod 8a.cz a najděte si ideální model. A pokud hledáte batoh, který má také funkci proti krádeži, pak jsou batohy Pacsafe trefou do černého.