top

Městské batohy Fjallraven

Městské batohy Fjällräven ® se snadno používají, jsou estetické, pohodlné na nošení a mají klasickou barvu a tvar. Oblíbený model Kanken vstoupil do kánonu pouliční módy a přinesl typickou horskou značku do města.
102
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 102

na stránce
  1. -18%
    Městský batoh Fjallraven Ulvo 23 - peacock green

    wish list

  2. -18%
    Batoh Fjallraven Greenland Top - cabin red

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 102

na stránce

Batohy Fjallraven jsou skandinávskou klasikou

Téměř 60 let je tato švédská značka předním outdoorovým výrobcem. Jejich prémiové výrobky mají výjimečné vlastnosti, pokud jde o odolnost, kvalitu zpracování a použité materiály. Kromě toho nám kradou srdce klasické střihy, minimalistické provedení a barvy, které odpovídají přírodním barvám. Denní batohy Fjällräven nabízejí širokou škálu vysoce funkčních batohů pro každodenní použití. Batohy jsou vyrobeny z odolného a pevného materiálu, který je navržen tak, aby chránil batoh před každodenním používáním. Pohodlné ramenní popruhy zajišťují optimální polohu batohu. Obsah batohu je řádně stabilizován, takže městský batoh s vámi udrží krok každý den na cestě na univerzitu, do školy nebo do práce. Ať už každé ráno jedete autobusem, na kole nebo se vydáte na svižnou procházku. Městské batohy Fjällräven jsou pohodlné na používání a bezpečné pro vaše záda.

Batohy Fjällräven jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů

Materiály jsou výsledkem dlouholetého hledání optimálního splétání vláken, aby byly batohy pevné, lehké a chránily zavazadla uvnitř. Městské batohy Fjällräven v horském obchodě 8a.cz Městské batohy Fjällräven v našem horském obchodě jsou vyrobeny z inovativních patentovaných materiálů. Nejznámější z nich je G-1000® HeavyDuty Eco. Odolná a všestranná klasika pro každé dobrodružství v každém ročním období. Hustě tkané vlákno je směsí 65 % polyesteru a 35 % bavlny, potažené grónským voskem. Díky této kombinaci je materiál odolný, vysoce prodyšný a voděodolný při krátkodobém dešti. Materiál byl ošetřen úpravou, která zabraňuje přístupu komárů a dalšího hmyzu k uživateli. Materiál také poskytuje ochranu proti UVA a UVB záření a prodlužuje tak životnost výrobku.

Některé modely jsou ušity z materiálu Vinylon F. Jedná se o mimořádně funkční vlákno, díky kterému jsou batohy Kanken v posledních desetiletích oblíbené. Jedná se o syntetický materiál, který však má mnoho vlastností přírodních vláken. Některé denní batohy Fjällräven jsou vyrobeny z materiálu Bergshell. Tento materiál je vysoce odolný a má vynikající odolnost proti vodě. Vrstva TPU laminátu navíc zajišťuje voděodolnost 10 000 mm H2O, což je skvělé jak na stezku, tak na každodenní nošení. V neposlední řadě věnuje tato švédská značka velkou pozornost udržitelné a ekologické výrobě. Nejinak je tomu u městských batohů Fjallraven. Součásti jejich batohů pocházejí z recyklace. Továrna na výrobu použitých materiálů zároveň snížila emise CO2, což u mnoha ekologicky smýšlejících uživatelů ovlivňuje volbu této značky namísto jiné.

Batohy Fjällräven s kultovním modelem Kanken

Historie tohoto batohu je stejně stará jako samotná společnost. Historie společnosti Fjällräven začala vývojem ideálního batohu, který je pohodlný a bezpečný pro vaši páteř. Jejich ikonický batoh Kanken se prodává v prakticky nezměněné podobě již desítky let a po celém světě se ho prodaly miliony kusů! Městské batohy Fjällräven oceníte pro jejich kvalitní zpracování, odolné materiály a nadčasový klasický design. Jak tvarem, tak barvou. Tyto modely jsou ideální pro použití ve městě, na víkendové výlety mimo město, na nenáročné túry nebo procházky v lese. Batohy Kanken dodají vašemu oblečení nádech dobrodružství. Tyto denní batohy Fjällräven nabízejí širokou škálu různých modelů, které si můžete vybrat nejen podle barvy, ale i funkčnosti a velikosti.

Batohy Fjallraven jsou k dispozici v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě i v obchodě na horské stanici najdete širokou nabídku batohů pro každodenní použití na cestě do školy, na univerzitu nebo do práce. Přední outdoorové značky, jako je prémiová značka Fjallraven, zaručují vysokou kvalitu, vynikající zpracování a nejlepší materiály.