top

Městské batohy Black Diamond

Batohy Black Diamond ® jsou vytvořeny podle vzoru kolekce horolezeckých batohů. Kombinují funkčnost horského batohu a jeho odolnost s městským vzhledem a použitelností.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Black Diamond představují minimalismus v kombinaci s absolutním komfortem

Městské řady outdoorových batohů se vyznačují vysokou kvalitou zpracování s použitím mimořádně odolných materiálů. Proto si můžeme být jisti, že naše batohy jsou chráněny proti případným odřeninám při každodenním používání. Zejména na nejcitlivějších místech, jako je dno tašky nebo popruhy. Městské batohy Black Diamond stylově připomínají kořeny značky Black Diamond, která byla založena v roce 1957, ne nepodobné velké vášni pro lezení a pobyt v přírodě. Vizuálně tak dokonce připomínají horolezecké batohy. Je to dáno jak samotnou konstrukcí, tak i patenty používanými u lezeckých batohů - četné popruhy, nohavice, řetízky a podobně. Přesto jsou tyto batohy určeny pro použití ve městě i na předměstí. Jsou určeny pro použití ve městě i na předměstí.

Výjimečně praktické a funkční městské batohy Black Diamond

Nespornou výhodou batohů do města je, že je lze použít i na víkendové výlety. Městské batohy Black Diamond jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický batoh, který bude univerzální a multifunkční. Do práce se vám vejde vybavení posilovny, lezecká stěna, dokumenty nebo notebook. Na druhou stranu vám poslouží při víkendových výletech mimo město. Díky batohu se budete po městě pohybovat pohodlně, ať už pěšky, nebo na kole. Hmotnost batohu bude rovnoměrně rozložena na vaše záda a ramena, aniž by docházelo k přetížení. A co je nejdůležitější, máte volné ruce!

Batohy Black Diamond jsou vyrobeny z velmi pevného nylonu. Tkanina je odolná proti oděru, mechanickému poškození a snadno snese i mírně vyšší zatížení. Minimalizuje se také riziko poškození povrchu. Aby bylo nošení brašny co nejpohodlnější, použili konstruktéři osvědčenou pružnou pěnu EVA. Vyznačuje se výjimečnou měkkostí, která se projevuje v pohodlí a tlumení nárazů. Tato poddajná pěna, která se vyznačuje fantastickými prodyšnými vlastnostmi, je umístěna v zádové části a ramenních popruzích. Zde batoh spočívá přímo na zádech.

Batohy Black Diamond představují minimalismus v kombinaci s absolutním komfortem

Městské batohy Black Diamond nabízejí v závislosti na modelu pohodlný přístup do hlavní komory. Je omezena bud pohodlnou klopou zapínanou pevnou sponou, nebo zipem odolným proti poškození. Díky nastavitelným bederním a hrudním popruhům, které se zapínají přezkami, zůstane veškerá vaše výbava pevně na zádech. Zařízení je stabilnější a nepohybuje se volně, což nenarušuje rytmus pohybu, zejména když běžíte na zpožděný autobus. Batohy Black Diamond jsou vybaveny kapsami, které zabraňují pohybu drobných předmětů v hlavní komoře. Můžete si do něj zabalit klíče, sluchátka nebo čelovku a snadno je najít, když je budete potřebovat. Městské modely jsou navíc vybaveny přihrádkou na zip pro bezpečné přenášení notebooku.

Batohy Black Diamond v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce horského obchodu 8a.cz V nabídce najdete širokou škálu městských modelů, které lze s úspěchem používat každý den. Jsou ideální do školy, na univerzitu, do práce i na školení. Jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů, které vydrží nástrahy každodenního používání. Díky mnoha kapsám udrží městské batohy Black Diamond vaše zavazadla v pořádku. Zejména drobné předměty si najdou své místo a od nynějška budou snadno dosažitelné. V našem horském obchodě najdete mnoho modelů batohů pro použití ve městě. Nabízejí bezmezné pohodlí v kombinaci s outdoorovými technologiemi. Stejné materiály a inovativní řešení jako u horských modelů se používají i u městských batohů. Díky tomu si můžete denně užívat horské funkce v městském provedení. Podívejte se do obchodu 8a.cz a najděte si ideální model.