top

Max Climbing

Max Climbing se specializuje na výrobu vysoce kvalitního tréninkového vybavení pro lezce. V nabídce našeho obchodu je široký výběr úchytů, posilovacích desek pro lezce a nástěnných chytů.
9
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce
 1. -26%
  Chyty Climbing Rockblob - red
  Chyty Climbing Rockblob - red
  1 220 Kč 1 649 Kč

  wish list

 2. -26%
  Chyty Max Climbing Maxgrip - red
  Chyty Max Climbing Maxgrip - red
  1 323 Kč 1 789 Kč

  wish list

 3. -26%
  Tréninkové chyty Max Climbing Maxgrip Hybrid - blue

  wish list

 4. -26%
  Posilovací deska Max Climbing Spinchboard - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce

Rozmanité tréninkové chyty a posilovací desky Max Climbing

Extrémně bohatá nabídka této belgické značky uspokojí lezecké nadšence na všech úrovních. Kultovním a zároveň prvním modelem tohoto výrobce je Maxgrip. Přispěl k rostoucí popularitě a dalšímu rozvoji nabízených zařízení. Tyto chyty zavěšené na laně umožňují velmi všestranný trénink na různých úrovních pokročilosti. Jeho charakteristický tvar se objevuje v logu Max Climbing. Kolekce se neustále rozšiřuje o nová inovativní řešení. Zvláštní zmínku si jistě zaslouží moderní posilovací deska, která se skládá ze dvou částí. Díky možnosti sestavení do různých poloh můžeme trénovat mnohem rozmanitějším způsobem než v případě klasických řešení. Nabídka samozřejmě zahrnuje i příslušenství potřebné k sestavení jednotlivých modelů. Deska pro posilovací desky nebo háčky pro tréninkové chyty vám umožní jejich montáž téměř na libovolné místo. Díky tomu můžete trénovat doma, v kanceláři nebo kdekoli jinde, kde chcete zlepšit své lezecké dovednosti.

Efektivita tréninku lezce - Max Climbing

Dobře navržené tréninkové chyty umožňují provádět rozmanitý trénink v pohodlí domova i na lezecké stěně. Vysoce kvalitní materiály zaručují vysokou spolehlivost a dlouhé používání výrobků. Cílem lidí, kteří vytvořili Max Climbing, je nejen zlepšit dovednosti jednotlivých lezců, ale především umožnit těm nejlepším lezcům zdolávat stále obtížnější a náročnější lezecké cesty. To by nebylo možné bez správně vyvinutého tréninku, který umožňují chyty a posilovací desky Max Climbing. Obchod 8a.cz poskytuje kompletní nabídku této značky, aby byl každý trénink co nejefektivnější.