top

Masters

Masters je renomovaným výrobcem holí. Trekové hole této značky jsou klasikou mezi expedičním vybavením. Dokonalé zpracování a odolné materiály jsou vlastnosti, díky kterým jsou tak oblíbené.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -25%
  Trekingové hole Masters Summit Light Calu - black/blue
  Trekingové hole Masters Summit Light Calu - black/blue
  včetně DPH 1399 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1289 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1889 Kč (-25%)

  wish list

 2. -25%
  Trekové hole Masters Trekking Pole Summit Light - blue
  Trekové hole Masters Trekking Pole Summit Light - blue
  včetně DPH 1174 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1079 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1574 Kč (-25%)

  wish list

 3. -25%
  Hliníkové hole Masters Summit Light - green
  Hliníkové hole Masters Summit Light - green
  včetně DPH 1174 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1079 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1574 Kč (-25%)

  wish list

 4. -26%
  Trekingové hole Masters Eiger - black/green
  Trekingové hole Masters Eiger - black/green
  včetně DPH 1549 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1419 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 2099 Kč (-26%)

  wish list

 5. -26%
  Trekingové hole Masters Dolomiti - black/green
  Trekingové hole Masters Dolomiti - black/green
  včetně DPH 1549 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1419 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 2099 Kč (-26%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Masters – hole nejvyšší kvality

Tato italská značka má velmi bohatou historii spojenou s výrobou lyžařských holí. Od svého založení v roce 1977 byly hlavními produkty společnosti příslušenství a doplňky ke sportovním holím a brzy také hole. První, poměrně skromná kolekce Masters byla představena v osmdesátých letech na veletrhu ISPO. V následujících letech začala společnost dostávat objednávky na stále větší počet holí. Díky jejich vysoké kvalitě jsou oblíbenější než výrobky konkurence. Zpočátku byly hlavním sortimentem značky lyžařské hole. Se změnami v outdoorovém světě a nástupem holí pro zcela nové aktivity byla doplněna i nabídka italského výrobce. V roce 1994 byly do kolekce Masters přidány trekingové hole, které dodnes jsou významnou součástí nabídky. Jedná se o odolné modely, které lze použít jak na jednodušší túry, tak na nejnáročnější výpravy. V roce 2002 se objevila řada holí pro nordic walking, díky níž italský výrobce nabízí výběr holí pro téměř každý sport.

Technologie značky Masters

Vysoká kvalita a trvanlivost holí italského výrobce je dána především nejlepšími materiály. Od svých počátků společnost vyniká na trhu s hliníkem výběrem správných slitin a výrobních postupů. To umožnilo vytvořit extrémně lehké a zároveň tuhé a odolné modely. Společnost však neustále hledá lepší a modernější řešení. Proto společnost Masters v roce 2011 zahájila spolupráci s korejským výrobcem uhlíkových vláken. Ultralehké karbonové hole se setkaly s mimořádně nadšeným přijetím a dodnes patří k top modelům značky. U trekingových holí jsou nesmírně důležité také uzamykací systémy. Italský výrobce používá jedny z nejlepších řešení - vnitřní kroucený systém Super Blocking nebo vnější zámky Clamper. Všechny tyto prvky dohromady tvoří fantastický celek, který se skvěle osvědčí na stezkách a lyžařských tratích.

Trekingové hole Masters jsou modely šité na míru

V nabídce této italské značky najde každý uživatel model optimálně přizpůsobený svým potřebám. Základní trekingové hole jsou ideální pro začátečníky. Klasické modely jsou vyrobeny z hliníku, který nabízí velmi dobrou odolnost a spolehlivost při trekkingu. Pro ty, pro které je prioritou hmotnost, jsou tu ultralehké karbonové hole Masters. Vyznačují se vysokou tuhostí při zachování minimální hmotnosti. Jsou dobrou volbou pro nejzkušenější uživatele. Karbonové konstrukce se často používají také u běžeckých holí. Turistické modely jsou vybaveny tlumením nárazů. Hole se vám budou hodit zejména při cestování s velkým batohem, protože dobře tlumí všechny nárazy. Díky snížení vibrací se vaše ruce a zápěstí neunaví tak rychle ani při dlouhé túře a pohodlí při používání holí bude na nejvyšší úrovni.

Všechny hole Masters se vyznačují také spolehlivým uzamykacím systémem. V závislosti na modelu lze hole zkroutit pomocí mechanismu umístěného uvnitř nebo pomocí svorek umístěných na vnější straně. Díky prvnímu z nich se hole používají intuitivněji a jsou štíhlejší. Ten druhý poskytuje větší spolehlivost v obtížných podmínkách, zejména v zimě. Obě řešení jsou použita v mnoha modelech a umožňují snadno přizpůsobit délku holí vašim aktuálním potřebám. Tato možnost je nezbytná při pohybu v horském terénu. Délka holí se musí lišit při výstupu, sestupu nebo traverzu.

Italská kvalita a skvělý design

Trekingové hole Masters jsou neustále vyráběny v Itálii, díky čemuž se značka pyšní nejvyšší kvalitou zpracování a maximálním důrazem na detail. Vybrané hole jsou vybaveny korkovými rukojeťmi, které se skvěle osvědčí i během horkých letních dnů. Optimálně profilovaný tvar poskytuje pohodlí při mnoha kilometrech chůze a umožňuje pohodlnou oporu. Důležité jsou také nastavitelná poutka. Větší šířka zaručuje, že nebudou škrtit, a jejich délku lze snadno přizpůsobit vašim potřebám. Značka Masters je zárukou trvanlivosti a plné funkčnosti. Ať už si vyberete trekingové hole, hole pro nordic walking nebo lyžařské hole, můžete si být jisti vysokou kvalitou.