top

Mammut

Mammut banner

Mammut je jednou z nejznámějších horských značek na světě. Jeho komplexní nabídka zahrnuje oblečení a obuv na hory, horolezecké vybavení a turistické vybavení. Výrobky Mammut to je kompletní nabídka pro všechny milovníky hor!

Filtry (1)
Filtry
 1. SS24
Zobrazení Mřížka Seznam

226 výrobky

 1. -15%
  Trekové boty dámské Mammut Sapuen Low GTX - black/sunset
  Trekové boty dámské Mammut Sapuen Low GTX - black/sunset
  včetně DPH 4499 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4499 Kč
  Doporučená cena výrobce 5339 Kč (-15%)

  wish list

 2. Taška Mammut Seon Tote Bag - black

  wish list

 3. Horolezecký batoh Mammut Trion 50 - black

  wish list

 4. Batoh na hory Mammut Trion 38 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

226 výrobky

Vymazat

Mammut je švýcarská značka s tradicí

Pokud bychom mezi výrobci horského vybavení hledali značky, které ovlivnily historii horolezectví, Mammut by mezi ně bezpochyby patřil. Počátky společnosti sahají do roku 1862, kdy zakladatel značky Kaspar Tanner začal pracovat ve švýcarské továrně na lana ve městě Dintikon. To odstartovalo celou řadu událostí, jejichž výsledky můžeme obdivovat dodnes. Od řemeslné práce, přes různé fáze vývoje společnosti až po dnešní značku, jejíž logo dokonale poznají všichni milovníci hor na celém světě. Samotný název Mammut se objevuje až v roce 1943 jako model lana.

Nabídka švýcarské značky dnes zahrnuje komplexní vybavení pro milovníky hor. Z nabízených produktů lze snadno doplnit vybavení jak pro vysokohorskou expedici do Himálaje, tak pro víkendový turistický výlet do nedalekých hor. Díky velké rozmanitosti vybavení, obuvi a oblečení je užitečná pro lidi, kteří se v horách věnují mnoha aktivitám. V nabídce značky najdete specializované vybavení pro horolezce a skialpinisty, batohy nebo lehčí outdoorovou obuv vhodnou pro jednodušší trasy. Všechny výrobky Mammut, bez ohledu na to, pro koho jsou určeny, mají jedno společné - vysokou kvalitu zpracování. To se promítá do spolehlivosti a vynikajících užitných vlastností horského vybavení.

Oblečení a obuv značky Mammut

Významnou součástí kolekce švýcarské značky jsou boty do hor. Od lehkých turistických modelů pro rychlé stezky až po pohorky, které jsou ideální do náročnějšího terénu. Moderní konstrukce často obsahují membránu GORE-TEX® pro všestranné použití v různých horských podmínkách. Oblíbenou volbou jsou také nástupové boty Mammut, které se hodí na náročné horské trasy s minimálním zavazadlem. Mnoho modelů bylo také upraveno pro použití ve městě. Díky tomu si můžeme užívat pohodlí a horského stylu obuvi i během každodenního života.

Podobnou rozmanitost najdete i mezi horským oblečením Mammut. Nabídka výrobce zahrnuje celou škálu modelů, od těch určených do vysokých hor, přes turistické modely až po lifestylové oblečení. K dispozici je kompletní nepromokavé oblečení pro přechodná období a zimu, stejně jako ultralehká trička a funkční kalhoty pro maximální prodyšnost v létě. Horolezci, lyžaři i milovníci horské turistiky si snadno najdou optimální model z nabídky oblečení Mammut.

Lezecké vybavení Mammut

Jednou z hlavních součástí lezeckého vybavení jsou bezpochyby lana. Tvoří významnou část lezecké nabídky švýcarského výrobce. Dynamická lana vyrobená nejmodernější technologií se vyznačují vynikajícími parametry. V nabídce je zejména velký výběr impregnovaných lan, která jsou vhodná pro náročné horské prostředí, horolezectví a lezení v ledu. Lezecký sortiment Mammut zahrnuje i další základní vybavení. Široká nabídka úvazků pro dospělé i děti vám umožní vybrat si pohodlný model pro celoroční použití v horách i pro trénink na umělé stěně. V nabídce nemohlo chybět základní vybavení, jako jsou jistící pomůcky, slaňovací brzdy a karabiny. Komplexní nabídka horolezeckého vybavení osloví všechny milovníky hor, kteří se vydávají zdolávat vrcholy v létě i v zimě.

Mammut je také turistické vybavení

Při cestě do hor je zapotřebí spousta vybavení. Jedním z nejdůležitějších je batoh, na který se můžete spolehnout za všech podmínek. Katalog výrobků Mammut obsahuje různé modely, které lze optimálně přizpůsobit dané aktivitě. Kompaktní turistické batohy jsou ideální pro krátké jednodenní nebo víkendové výlety s minimálním zavazadlem. Delší výpravy vyžadují větší trekingové batohy, do kterých si snadno sbalíte potřebná zavazadla na několik dní. Pro horolezce a nadšence do horolezectví bylo vyvinuto mnoho modelů. Vyznačují se výjimečnou odolností a konstrukcí umožňující snadný transport maček, cepínů nebo horolezecké přilby. Švýcarská značka Mammut nabízí také širokou škálu turistických spacích pytlů, díky nimž bude přenocování během delších cest ještě pohodlnější.