top

Lyžařské ponožky Icebreaker

Lyžařské ponožky Icebreaker® nabízejí nepřekonatelný tepelný komfort a pohodlí díky použití přírodních vlněných vláken. Podívejte se na teplé ponožky do lyžařských bot, které vám zajistí plnou kontrolu nad lyžemi!
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -25%
  Dámské ponožky Icebreaker Ski+ Medium OTC - jet/espresso
  Dámské ponožky Icebreaker Ski+ Medium OTC - jet/espresso
  včetně DPH 599Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 629Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 799Kč (-25%)

  wish list

 2. -20%
  Ponožky Icebreaker Ski+ Ultralight OTC - black
  Ponožky Icebreaker Ski+ Ultralight OTC - black
  včetně DPH 639Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 669Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 799Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Lyžařské ponožky Icebreaker - skvělá kvalita

Novozélandská značka Icebreaker se specializuje na výrobu oblečení a doplňků nejvyšší kvality. Společným jmenovatelem všech jejich výrobků je použití vysoce funkční merino vlny. Díky tomu jsou ponožky Icebreaker ski velmi univerzální. Značka si rozhodně zaslouží celosvětové uznání. Díky nekompromisní kvalitě svých výrobků je volí i ti nejnáročnější turisté, běžci a lyžaři. Ponožky jsou vyrobeny způsobem šetrným k životnímu prostředí. Suroviny potřebné k výrobě výrobků jsou získávány udržitelným způsobem. Vlna merino je také 100% biologicky odbouratelná a značka používá pouze vlnu z odpovědných chovů.

Moderní směs vláken

Icebreaker Lyžařské ponožky jsou pletené ze směsi přírodních a syntetických vláken. Díky tomu jsou ideální pro lyžování a zajišťují maximální pohodlí! V první řadě je to merino vlna. Umožňuje nám udržovat optimální teplotu nohou. Účinně izoluje proti chladu a díky vysoké prodyšnosti nás chrání před přehřátím! Díky svým přirozeným antibakteriálním vlastnostem navíc ponožky zůstávají déle svěží. Dalšími přídavky jsou nylon a elastan. Díky nim jsou lyžařské ponožky Icebreaker odolnější proti oděru. Jsou také rychleschnoucí. Díky přídavku elastanu a anatomickému střihu ponožek (rozdělení na levou a pravou stranu) dokonale padnou na naše nohy. Tím se minimalizuje riziko podráždění pokožky, vzniku otlaků nebo odřenin!

Lyžařské ponožky Icebreaker v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz určitě najdete lyžařské ponožky, které potřebujete. Široká nabídka produktů této novozélandské značky vám zaručí, že si úspěšně vyberete model, který dokonale splní všechna vaše očekávání jak při sjezdovém lyžování, tak při skialpinismu. Ponožky poskytují maximální pohodlí při lyžování. Vyhýbají se tlakovým bodům a chladu. Nabídka zahrnuje dámské a Pánské lyžařské ponožky Icebreaker Díky tomu si každý najde model, který bude dokonale vyhovovat našim plánům a preferencím. To znamená, že když si vyberete ponožky této značky, uděláte skvělé rozhodnutí.