top

Lyžařské kalhoty The North Face

Lyžařské kalhoty North Face v zateplené verzi se skvěle hodí do mrazivých podmínek. Membránová verze zajistí, že se přes materiál nedostane ani kapka vlhkosti.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské kalhoty North Face ideální pro zimní lyžování na sjezdovkách

Pro každého, kdo hledá pohodlí v zimních podmínkách, připravili návrháři známé značky komplexní řešení v oblasti oblečení a doplňků. Společnost The North Face, známá značka mezi milovníky aktivit, dbá na to, aby její zákazníci byli komplexně chráněni. Návrháři vědí, co nadšenci slopestylu potřebují. To se odráží ve sbírkách, které jsou rok co rok vylepšovány a aktualizovány. Při výběru, zda kalhoty nebo zimní čepice nebo rukavice můžete si být jisti, že každá akce s fotbalem bude uspokojivá. Dobře zvolené a kvalitní lyžařské oblečení je zárukou volnosti pohybu a pohodlí. I když budete v horách od rána do večera, nebudete mít žádné potíže, pokud budete vhodně oblečeni.

Lyžařské kalhoty The North Face, které doplní váš lyžařský outfit

Pokud doplňujete svůj outfit na sjezdovku, lyžařské kalhoty The North Face budou dokonalým doplňkem lyžařská bunda a další doplňky, které se nosí předtím, než se vydáte na zimní dobrodružství do hor. Známá značka připravuje všechny své návrhy s pečlivostí, aby vyhovovaly potřebám lyžařů. Každý uživatel si proto může vybrat kompletní oblečení z nabídky, které je dokonale přizpůsobeno individuálním požadavkům. Membrána v kalhotách poskytuje spolehlivou ochranu proti vlhkosti a prochladnutí větrem. Modely navíc obohacené o syntetickou izolaci nebo péřovou výplň zajišťují tepelný komfort i při velmi nízkých teplotách. Díky dalším prvkům, jako jsou větrací zipy, panely a prošívání, jsou jednotlivé modely velmi pohodlné při nošení a neomezují pohyb při manévrech.

Lyžařské kalhoty North Face jsou navrženy pro mnohostranné použití

The North Face je značka, která ví, co dělá. Díky rozdělení sortimentu do několika kolekcí je snazší najít to správné lyžařské oblečení, které vyhovuje vašim individuálním požadavkům. Výsledkem je řada oblečení, které je ideální pro lyžování na sjezdovkách. Nabízejí velkou všestrannost a mohou je nosit jak profesionálové, tak hobby hráči při zimních aktivitách. Ti, kteří se nechtějí držet vyšlapaných cest a raději si razí vlastní trasy, by měli vyzkoušet řadu Freeride. Pro ty, kteří chtějí od svého oblečení ještě více, je tu řada Steep. Řada Steep zahrnuje modely s nejmodernějšími technologiemi. Jedná se o oděvy, které zaručují správné technické parametry a funkčnost, ale také vysokou úroveň pohodlí při nošení.

Lyžařské bundy, lyžařské kalhoty a další produkty značky The North Face

Abyste byli v teple, suchu a pohodlí při různých aktivitách v horách, můžete si vybrat z řady oblečení The North Face - lyžařské bundy, lyžařské kalhoty, čepice a mnoho dalšího. Z rozsáhlého sortimentu výrobce si můžete vybrat oděvy, které vytvoří kompletní sadu vrstev oblečení, které spolu dokonale ladí. Podívejte se na nabídku internetového obchodu 8a.cz a nenechte se zaskočit zimními podmínkami. S výrobky této známé americké značky se budete nejen cítit pohodlněji, ale také budete vypadat elegantně. Rukavice, mikiny, šály a bundy si zaslouží pozornost nejen pro své technické parametry, ale také pro svou vizuální přitažlivost.