top

Lyžařské brýle Smith

Lyžařské brýle Smith jsou ideální volbou pro všechny milovníky zimních aktivit. Nabízíme lyžařské brýle i modely pro snowboard. Všechny zaručují vynikající viditelnost v obtížných podmínkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -22%
  Lyžařské brýle Smith Squad S - purple haze neon/chromapop red
  Lyžařské brýle Smith Squad S - purple haze neon/chromapop red
  včetně DPH 2159 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2269 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 2782 Kč (-22%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské brýle Smith - široká nabídka modelů pro náročné lyžaře

Americká značka Smith je výrobcem mimořádně pokročilých optických řešení. Díky nim je náš zrak neustále chráněn při různých venkovních aktivitách. Díky dlouholetým zkušenostem a souboru patentovaných technologií jsou lyžařské brýle Smith perfektní volbou pro nejnáročnější uživatele. V našem obchodě najdete širokou nabídku brýlí Smith přizpůsobených různým tvarům a velikostem obličeje. Záleží jen na vás, zda si vyberete bezrámečkový model s nadměrnou velikostí, nebo klasický design brýlí připomínající modely z počátku 90. let.

Moderní design zaručuje ochranu očí na sjezdovce

Lyžařské brýle Smith jsou výrobky, které využívají mimořádně pokročilá optická řešení. Pouze ty mohou poskytnout kompletní ochranu očí před UV zářením. Široká nabídka objektivů nám umožňuje vybrat model dokonale vyhovující podmínkám. Díky různým stupňům propustnosti světla lze lyžařské brýle Smith používat za slunečných i zamračených dnů. Čočky brýlí jsou také vybaveny speciálními vrstvami proti zamlžování a zrcadlení a řešeními, která zvyšují kontrast a detaily viděného obrazu. Lyžařské brýle Smith však nejsou jen o pokročilé optice odolné proti poškození, ale také o maximálním pohodlí. Rámečky zajišťují dokonalou integraci s lyžařské helmy Smith, což snižuje riziko zamlžení skel našich brýlí. Pohodlné pěnové polstrování navíc těsně obepíná obličej, aniž by ho tlačilo. Široké řemínky zajišťují optimální přizpůsobení a jejich silikonizovaná úprava znamená, že nekloužou a dobře obepínají přilbu.

Podívejte se na nabídku lyžařských brýlí Smith v horském obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů tohoto amerického výrobce. Lyžařské brýle Smith budete moci používat také na bruslení a snowboarding. Maximální ochrana očí zajistí, že se naše oči rychle neunaví, a to ani za ztížených světelných podmínek. Široký výběr modelů je zárukou, že každý z nás najde v kolekci výrobce výrobek, který dokonale splní všechna naše očekávání.