top

Lyofilizované jídlo Trek'n Eat

Lyofilizovaná jídla Trek'n Eat jsou extrémně lehká jídla bez vody, která lze v mžiku oka přeměnit na kompletní jídlo. Široká nabídka pokrmů umožňuje snadno zpestřit váš jídelníček.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Vymazat

Mrazem sušené potraviny Trek'n Eat se dodávají v různých příchutích

Každý milovník turistiky si mezi nabízenými pokrmy najde svůj oblíbený. Bramborový pokrm s opečenou cibulí, rýže po indicku, těstoviny se zeleninou a mnoho dalších pokrmů čeká jen na to, až je objevíte. Mnoho pokrmů bylo připraveno s ohledem na vegetariány, takže si každý může plně vychutnat jedinečné pohodlí, které tento typ jídla nabízí. Mrazem sušená jídla Trek'n Eat jsou extrémně lehká a mají minimální rozměry, takže je lze snadno sbalit do batohu a připravit si sadu potravin na několikatýdenní expedici. Příprava pokrmu je velmi jednoduchá a často spočívá v tom, že obsah jednoduše zalijete vroucí vodou, zamícháte a několik minut počkáte. Ke konzumaci jídla nepotřebujete ani další nádobí, protože vše lze připravit v přiložené tašce. Lyofilizovaná jídla Trek'n Eat jsou ideální volbou, kdykoli se vydáte do terénu.

Podívejte se také na další lyofilizované výrobky!

Lyofilizovane jidlo MX3 Aventure Lyofilizovane jidlo Travellunch Lyofilizovane jidlo Lyofood Vegetarianske lyofilizovane jidlo Bezlepkove lyofilizovane jidlo