top

Lezení a Alpinismus

Horolezectví a skálolezectví vyžaduje mnoho znalostí a zkušeností. Vyžadují také špičkové horolezecké vybavení, na které se můžete spolehnout za všech podmínek.
2210
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 2210

na stránce
 1. -10%
  Lezecká helma CAMP Voyager - basalt grey/green

  wish list

 2. -12%
  Ledovcový cepín Camp X-All Mountain - adze - orange

  wish list

 3. -21%
  Pytlík na magnézium E9 Gulp - blue

  wish list

 4. -22%
  Lezecké kalhoty Nograd Sahel Pant - olive/olive

  wish list

 5. -10%
  Horolezecká přilba Petzl Meteora - white/purple

  wish list

 6. -10%
  Horolezecká přilba Petzl Meteor - black

  wish list

 7. -23%
  Pytlík na magnézium Petzl Sakover - grey

  wish list

 8. -16%
  Kalhoty lezecké Nograd Legend - denim

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 2210

na stránce

Horolezectví je činnost, která vyžaduje odpovídající přípravu

Pokud chceme začít naše dobrodružství s lezením, je třeba zajistit odpovídající úroveň bezpečnosti při této činnosti dvěma prvky. Prvním z nich jsou bezpochyby odpovídající znalosti o tom, jak používat horolezecké vybavení, lana a jak bezpečně lézt. Nejlepší je získat tyto znalosti v příslušných kurzech vedených vyškolenými instruktory. První kroky se obvykle dělají na umělých stěnách, ale stává se, že první kontakt s lezením se uskuteční na skalách nebo dokonce v horách během vhodných kurzů. Nejdůležitější je získat odpovídající znalosti pod dohledem zkušených lidí. Druhým nepostradatelným prvkem při lezení je vhodné vybavení. Jedná se o všechny karabiny, lana, pomůcky, přilby, postroje a mnoho dalších prvků, díky nimž je lezení mnohem bezpečnější a předvídatelnější než bez nich. Jedná se o nezbytné příslušenství, bez kterého by se žádný rozumný horolezec do lezení nepouštěl.

Obchod 8a.cz poskytuje potřebné vybavení pro horolezectví, skalní lezení a práci ve výškách. Široká nabídka produktů na internetu znamená, že si můžeme rychle doplnit vybavení nebo si celou sadu doplnit od začátku, jakmile se lezení stane naším koníčkem. Tato oblast vyžaduje nejen rozsáhlé znalosti, ale také optimálně zvolené a vyhovující vybavení. Nabízíme nejlepší lezecké vybavení - obchod 8a.cz se zaměřuje na špičkové značky a nejvyšší kvalitu. Zdokonalené karabiny, úvazky a přilby zajišťují maximální bezpečnost při horských bojích. Samostatnou kategorií jsou vybavení pro práci ve výškách, které musí splňovat zvláštní bezpečnostní normy a technické požadavky. Pracovní postroje, karabiny a smyčky umožňují práci v různých prostředích.

Skalní lezení a horolezectví - obchod 8a.cz nabízí široký výběr vybavení

Nabízíme komplexní sortiment vybavení pro horolezce bez ohledu na jejich aktivitu nebo zkušenosti. Nabízíme širokou škálu vybavení od špičkových lezeckých značek. Dostupné produkty umožňují sestavit správnou výbavu jak pro začátečníky, kteří dělají své první kroky na umělé stěně nebo skalách, tak pro zkušené horolezce, kteří jsou schopni dokonale zdolat i ty nejtěžší horské cesty. Ať už lezeš jen na umělé stěně, dáváš přednost letním výletům do skal nebo zdoláváš nejvyšší hory světa, v naší nabídce najdeš veškeré potřebné vybavení pro lezení za všech podmínek.

Rozmanité horolezecké vybavení zahrnuje různé modely. Milovníci sportovního lezení na skalách ocení lehké úvazky, dynamická lana a perfektně připravené expresky. Pomohou vám zdolat nejtěžší cesty nebo zajistí maximální pohodlí při rekreačním lezení. Začátečníci jistě ocení širokou nabídku lezeckých bot a snadno použitelných jistících pomůcek, které budou vhodné pro začátek jejich lezeckého dobrodružství. Nabízíme také vybavení pro horolezectví a zimní lezení. Lezecké přilby, mačky, cepíny a lana vám umožní vybavit se na všechna roční období, dokonce i na chladnou zimu. Bez ohledu na to, jakou podobu má vaše horolezecké dobrodružství, obchod 8a.cz vám vždy poskytne nejkvalitnější vybavení a oblečení pro skalní i horolezecké výstupy, včetně těch nejvyšších hor, jako je The North Face AMK.

Specializované vybavení pro práci ve výškách

Specializovanému vybavení pro práci ve výškách jsme věnovali samostatnou sekci. Zahrnuli jsme většinu vybavení potřebného pro různé horolezecké práce, od základních prvků výbavy každého výškového pracovníka, jako je pracovní postroj nebo přilba pro práci ve výškách, až po ty nejmenší položky. Průmyslové lezení často vyžaduje trochu jiné vybavení než horolezectví nebo skalní lezení, takže velká část sortimentu je jedinečná pro práci ve výškách. Mnoho zařízení je také určeno pro specifické druhy práce - například pro arboristiku, závěsné práce nebo práci v oblasti ohrožené pádem. Abychom poskytli ucelený výběr vybavení, které zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti, nabízíme smyčky, karabiny, slaňovací brzdy a blokanty a také jistící potřeby.

Lezení na ferratě

Přestože pohyb po cestách via ferrata není přesně horolezectví, má mnoho jeho rysů a vybavení používané pro tuto činnost se v mnoha bodech překrývá s horolezeckým vybavením. V našem obchodě nabízíme nejkvalitnější vybavení pro všechny milovníky hor, ať už se věnují jakékoliv aktivitě. V zájmu milovníků via ferrat nabízíme kompletní sety skládající se z ferratové brzdy, úvazku a přilby, stejně jako vhodnou obuv nebo oblečení.